M jak miłość po wakacjach 2020. Budzyński podle odtrąci Magdę. Nie wybaczy żonie, że złamała przysięgę!

2020-08-06 15:08 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Budzyński podle odtrąci Magdę. Nie wybaczy żonie, że złamała przysięgę!
Autor: vod/tvp M jak miłość po wakacjach 2020. Budzyński podle odtrąci Magdę. Nie wybaczy żonie, że złamała przysięgę!

W 1523 odcinku "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) będzie miał dość Magdy (Anna Mucha)! I trzeba przyznać, że będzie miał powód, aby paskudnie ją potraktować - żona złamie złożoną mu przysięgę! Jak można się domyślić, pójdzie o Kamila (Marcin Bosak), który po przegranym procesie Olka (Maurycy Popiel) zrobi wszystko, aby rozdzielić Budzyńskich i odzyskać Magdę dla siebie. A ona bardzo mu w tym pomoże w 1523 odcinku "M jak miłość"...

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Początek nowego sezonu "M jak miłość" zapowiada się niezwykle pomyślnie dla Andrzeja Budzyńskiego. Wygra proces Olka - ta sprawa kosztowała prawnika dużo sił, czasu i zdrowia. Ale chwila triumfu nie będzie trwała długo - po wyjściu z sali sądowej Andrzej usłyszy od Kamila, że Magda spędziła z nim noc!

W dodatku będzie to prawda - w noc przed ostateczną rozprawą byłego męża Magda poprosi Kamila o spotkanie w "M jak miłość" i ono się odbędzie! Kiedy Andrzej dowie się o tym od obsesyjnie zakochanego w Magdzie Kamila, nie będzie miał dla żony żadnej litości!

M jak miłość po wakacjach 2020. Kamil upije Budzyńskiego i dobierze się do Magdy, a Anka zajmie się Andrzejem?! Znów będą razem knuć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Po powrocie do domu w 1523 odcinku "M jak miłość" Andrzej zamiast świętować z wesołą Magdą swoje sądowe zwycięstwo, chłodno się z nią przywita i schowa w swoim gabinecie. Magda będzie mocno zaskoczona zachowaniem męża, bo nie przyjdzie jej do głowy, że Kamil natychmiast "wychlapał" rywalowi o ich nocnej schadzce. Co zrobi pani Budzyńska, kiedy zostanie zimno potraktowana przez swojego małżonka?

Magda spróbuje się dowiedzieć od Andrzeja w 1523 odcinku "M jak miłość" o co mu tak naprawdę chodzi. Prowokowany Andrzej w końcu nie wytrzyma i powie jej, że wie wszystko o jej randce z Kamilem. Magda natychmiast zacznie mu wyjaśniać po co było to spotkanie i co się na nim działo. Czy Magda powie mężowi całą prawdę, czy ukryje przed nim najważniejsze szczegóły?

Pewne jest jedno: Kamil raz postawionego celu nigdy nie odpuści i zrobi jeszcze dużo, aby Magda była tylko jego! Do czego to doprowadzi zobaczymy już w 1523 odcinku "M jak miłość".

Najnowsze