M jak miłość. Krystian Wieczorek spełnił wielkie marzenie! Nikt go nie podejrzewał o takie szaleństwo

i

Autor: Instagram M jak miłość. Krystian Wieczorek spełnił wielkie marzenie! Nikt go nie podejrzewał o takie szaleństwo

M jak miłość. Krystian Wieczorek spełnił życiowe marzenie! Nikt go nie podejrzewał o takie szaleństwo - ZDJĘCIA

2021-07-25 13:12

Krystian Wieczorek znany jako Budzyński z "M jak miłość" zaskoczył wszystkich kolejnym szaleństwem. Dopiero co aktor z "M jak miłość" z żoną Marią Szafirską bawili się na całego na imprezie w modnej restauracji w Warszawie, gdzie oboje udowodnili, że potrafią dać czadu! Teraz Wieczorek poszedł o krok dalej i zrealizował wielkie marzenie. Mimo, że niechętnie chwali się życiem prywatnym to zrobił wyjątek, bo powód ku temu był niecodzienny. Przyznał, że zawsze chciał to zrobić, ale nigdy nie miał odwagi. Przy okazji podziękował jednej bliskiej osobie. Poznajcie szczegóły!

Krystian Wieczorek na Instagramie pochwalił się szaloną zmianą w swoim życiu

Krystian Wieczorek od lat gra Andrzeja Budzyńskiego w "M jak miłość", ale zawsze uchodził za raczej skrytego aktora, któremu nie zależy na tym, by było o nim głośno. Razem z żoną Marią Szafirską-Wieczorek, którą poznał sześć lat temu na planie serialu, bardzo chronili swoje życie prywatne. Ale obecnie wszystkie gwiazdy "M jak miłość" podążają za trendem, by publikować na Instagramie coraz więcej faktów i decydujących momentów z prawdziwego życia. Wieczorek także nie oparł się modzie, by pokazywać fanom jaki jest naprawdę. Nie jest już żadną tajemnicą, że serialowy Budzyński z "M jak miłość" mieszka w eleganckiej willi nad Zalewem Zegrzyński, a ostatnio z żoną świętowali ważną chwilę dla całej ich rodziny. I zebrali mnóstwo gratulacji.

Nie przegap: Gwiazdor "M jak miłość" dał czadu razem z żoną. Szalona noc Krystiana Wieczorka. Dzikie tańce to dopiero początek [ZDJĘCIA]

Teraz profil Wieczorka na Instagramie aż pęka od komentarzy z kolejnymi gratulacjami. Bo znany aktor z "M jak miłość" właśnie spełnił swoje wielkie marzenie, które pragnął zrealizować od lat, ale brakowało mu odwagi. Właśnie Wieczorek zdobył się na niezłe szaleństwo, wariacki pomysł wcielił w życie dzięki bliskiej osobie, Marysi, która stoi za wszystkim. W specjalnym poście pokazał jak latał szybowcem w okolicach lotniska w Lesznie. Oczywiście nie sam, bo gwiazdor "M jak miłość" nie ma takich zdolności. Za sterami siedział doświadczony pilot, Mariusz Poźniak ,mistrz Polski i Europy. Podczas lotu z twarzy Wieczorka nie znikał uśmiech. Widać, że długo czekał na tę chwilę.

M jak miłość. Afera na imprezie u Zduńskich. Pijany Budzyński wytnie niezły numer. Nikt się po nim tego nie spodziewał

Sprawdź też: Są jedynym małżeństwem z M jak miłość. Krystian Wieczorek z żoną mają powód do radości. Posypały się gratulacje

- Kino pt. "Spełniam marzenia".Zawsze chciałem to zrobić iii zrobiłeeem?Polecam?I to nie prawda,że najlepsze są te marzenia,które się nie spełniają.Większej głupoty nie słyszałem.Dziękuję pilotowi Mariuszowi Poźniakowi,mistrzowi Polski i Europy.Cała przyjemność po mojej stronie. A przede wszystkim dziękuję Marysi,naszej przyjaciółce,która wpadła na ten szalony pomysł❤??" - napisał Wieczorek i pokazał na specjalnym filmiku niesamowite ujęcia znad ziemi.

Najnowsze