M jak miłość. Koniec sadu Lucjana?” Nieśpielak omami Marysię i naciągnie ją na wielki przekręt w Grabinie - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Koniec sadu Lucjana?” Nieśpielak omami Marysię i naciągnie ją na wielki przekręt w Grabinie - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Koniec sadu Lucjana? Nieśpielak omami Marysię i naciągnie ją na wielki przekręt w Grabinie - WIDEO, ZDJĘCIA

W "M jak miłość" sad Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) będzie zagrożony! Profesor Nieśpielak (Zbigniew Suszyński), który uratował Kingę (Katarzyna Cichopek), okaże się wielkim manipulantem. Lekarz kompletnie "zaczaruje"] Marysię (Małgorzata Pieńkowska) i w ten sposób niebezpiecznie zbliży się do Mostowiaków. Okaże się, że jego prawdziwym celem wcale nie jest Rogowska tylko cudowny teren w Grabinie, w tym sad Lucjana, pod jego wielką inwestycję! Czy manipulant Nieśpielak w "M jak miłość" zagarnie największy skarb Mostowiaków? Sprawdź, co mówią na ten temat gwiazdy serialu w "Kulisach" i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Koniec świata u Mostowiaków? Sad Lucjana zagrożony!

W nowych odcinkach "M jak miłość" największy skarb Mostowiaków zostanie zaatakowany! Profesor Nieśpielak, zbawca i dobroczyńca Kingi przypuści atak na piękne tereny w Grabinie. Okazuje się, że nawet sad Lucjana nie będzie bezpieczny. Jak do tego dojdzie?

- Mariusz Nieśpielak to jest taka postać niejednoznaczna - przyznaje grający go Zbigniew Suszyński w "Kulisach M jak miłość". - On jest bardzo miły, towarzyski, trzecia żona... Jest osobą bardzo przedsiębiorczą, wygadaną, miłą... Natomiast za tym jeszcze coś się kryje!

W "Kulisach M jak miłość" widzimy jak Nieśpielak niebezpiecznie zbliża się do Marysi, która jest nim oczarowana! Rogowska zrobi się bardzo ufna wobec adoratora i być może podpisze dokumenty, przekazujące dobra Mostowiaków na rzecz nowego biznesu. Artur będzie wściekły, ale nieprędko znajdzie dowody na przekręt lekarza.

Okazuje się, że tajemnicę Nieśpielaka w "M jak miłość" będzie znał tylko ksiądz (Grzegorz Damięcki)! Ale nie będzie do końca świadomy, co planuje lekarz. Czy to proboszcz parafii w Lipnicy uratuje sad Lucjana przed nową inwestycją? A może znajdzie się inna osoba, która zawalczy o lasy Grabiny?

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2608: Tragedia Hermana. Zakocha się w chorej psychicznie Malwinie i narazi się na niebezpieczeństwo - ZDJĘCIA

- Działka, o którą szczególnie pan zabiega jest własnością pani Marysi Rogowskiej - zdradzi nieświadomy zagrożeń ksiądz Nieśpielakowi w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". 

Przyjeżdża koleś po latach, ni stąd ni zowąd i tu pyta o działkę, tam pyta o działkę. A tu coś kombinuje, to jakaś wielka ponoć inwestycja - denerwuje się grający Artura Robert Moskwa w "Kulisach M jak miłość". 

- Nieśpielak zdecydowanie kupuje sobie zaufanie tym, że pomaga wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebny, czyli kiedy Kinga choruje - ujawnia Małgorzata Pieńkowska w "Kulisach M jak miłość". - Poza tym jest przystojny, uroczy, mówi tak pięknie, że miło tego słuchać - zdradza serialowa Marysia.

- Marysia zrobiła na nim bardzo duże  wrażenie. Czy to jest interes, czy zauroczenie prywatne? - Suszyński w "Kulisach M jak miłość" poddaje w wątpliwość czystość intencji swojego bohatera. 

W "Kulisach M jak miłość" widzimy, jak Nieśpielak szaleje z ekipą budowlaną na terenach, które jako żywo wyglądają dają na sad Lucjana. Czy Marysia pozwoli się do reszty zmanipulować i narazi skarb Mostowiaków na wjazd wielkich buldożerów? 

Nie przegap: M jak miłość. Budzyński zostawi Magdę dla Julii? Krystian Wieczorek wygadał się, że to ona jest kobietą życia Andrzeja– WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Nieszczęścia u Mostowiaków. Atak na sad Lucjana i koniec Basi i Dawida to dopiero początek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze