M jak miłość. Kolejny bogaty kumpel Michała do reszty zniszczy życie Izy! Conrado Moreno to gorszy oszust niż Bosacki?

i

Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość. Kolejny bogaty kumpel Michała do reszty zniszczy życie Izy! Conrado Moreno to gorszy oszust niż Bosacki?

W "M jak miłość" pojawi się zaraz po wakacjach 2021 kolejny przyjaciel Michała (Paweł Deląg). Przystojny Hiszpan będzie bogaty i jeszcze bardziej czarujący od Bosackiego (Dariusz Kordek). Biznesmen szybko przejmie wydawnictwo należące do Ostrowskiego i wprowadzi tam swoje rządy! W dodatku, jak zdradził grający go Conrado Moreno nowy właściciel zacznie od grubego oszustwa! Bardzo przystojny nowy szef natychmiast zwróci uwagę na Izę (Adriana Kalska), co wywoła kolejne wybuchy zazdrości Marcina (Mikołaj Roznerski) . Czy nowy bohater do reszty zniszczy związek małżonków Chodakowskich?

"M jak miłość". Na miejsce Michała przyjdzie oszust gorszy od Bosackiego. Szybko zabierze się za Izę

W nowym sezonie "M jak miłość" pojawi się kolejny kumpel Michała z przeszłości. Podobnie jak Bosacki na początku będzie robił doskonałe wrażenie, a do tego będzie naprawdę bogaty. W dodatku nowy bohater szybko wybawi z kłopotu Michała. Pisarz będzie miał dość swoich problemów sercowych i straci wszelką ochotę na prowadzenie wydawnictwa. I kumpel je po prostu od niego kupi!

Biznesowy znajomy Ostrowskiego w "M jak miłość" zacznie jednak swoją przygodę w wydawnictwie od wielkiego oszustwa! Czyżby koszmarna przygoda z Bosackim miała się powtórzyć w nowym, bardziej egzotycznym wydaniu? 

Czytaj też: Koniec Na Wspólnej? Szokująca decyzja stacji. Wiemy co się stało

Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami?

- Będę udawał, że nie mówię po polsku - zdradził grający bogacza Conrado Moreno. Gwiazdor ujawnił też, że będzie jego bohater w "M jak miłość" miał silny charakter, a obcowanie z nim to nie musi być sielanka... 

- Być może wprowadzę trochę hiszpańskiego temperamentu - ujawnił Moreno z tajemniczym uśmiechem. 

Sprytny biznesmen w "M jak miłość" wykorzysta okazję zakupu wydawnictwa od załamanego Michała. A jego uwadze nie umknie, jak śliczną i miłą ma pracownicę, panią Izę Chodakowską. Czy zmęczona histeriami męża Iza zacznie spotykać się na kawie z nowym, egzotycznym szefem? Jeżeli tak, Marcin dostanie szału. A to może doprowadzić tylko do jednego - końca małżeństwa ulubionej pary "M jak miłość".  

Nie przegap: BrzydUla 2. Wróci kochanek Uli. Piotr przebije Artura i zniszczy Marka?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze