M jak miłość

M jak miłość. Kisielowa brutalnie przerwie Wigilię u Mostowiaków! Kryminalna afera w Grabinie w odcinku specjalnym – ZDJĘCIA

2022-12-22 12:32

Przygotowanie do Wigilii w specjalnym świątecznym odcinku "M jak miłość" nie ułożą się po myśli Mostowiaków, bo w brutalny sposób przerwie je Kisielowa (Małgorzata Różniatowska). Zaabsorbowana Zosia wpadnie do rodzinnego domu Barbary (Teresa Lipowska) i zaalarmuje Rogowskich o świątecznym skandalu z podejrzanymi Mikołajami, którzy wyciągają pieniądze od naiwnych ludzi. W specjalnym odcinku "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków Kisielowa nie odpuści oszustom i zgodnie z zapowiedzią osobiście ich zatrzyma i odda w ręce policji! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" świąteczny odcinek specjalny "Wigilia u Mostowiaków" - sobota, Wigilia 24.12.2022, o godz. 20.00 w TVP2

W specjalnym świątecznym odcinku "M jak miłość" Mostowiakowie z samego rana zaczną intensywne przygotowania do Wigilii. Barbara będzie szalała w kuchni, gdzie zacznie przygotowywać wigilijne potrawy, z kolei Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Basia (Karina Woźniak) zajmą się ubieraniem choinki i przystrajaniem rodzinnego domu. Niestety, miłą i świąteczną atmosferę zakłóci nagłe wtargnięcie Kisielowej, która w specjalnym odcinku "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków zaalarmuje wszystkich zgromadzonych o koszmarnej kryminalnej aferze z podejrzanymi Mikołajami, okradającymi ludzi z ostatnich oszczędności!

- Słuchajcie! Jest afera... kryminalna. Dwóch facetów przebranych za Mikołajów i oczywiście dranie naciągają ludzi na kasę - zacznie zziajana Kisielowa.

Wtedy w specjalnym odcinku "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków Barbara od razu przypomni sobie, że przecież Zosia sama chciała zbierać od mieszkańców pieniądze na własną inicjatywę, ale niestety jej pomysł nie przejdzie. Wszystko przez to, że uprzedzą ją dwaj mężczyźni!

- Ale czy to nie była twoja inicjatywa, aby zbierać pieniążki na ten Ogródek Jordanowski? - wytknie jej Barbara.

- Skąd! Były takie plany, ale nic z tego nie wyszło. Ktoś podsłuchał i przejął mój projekt - oburzy się Zosia.

Wówczas w specjalnym odcinku "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków do rozmowy włączy się Marysia, która spróbuje nieco rozładować atmosferę. Jednak Zosia będzie tak nabuzowana i wkurzona, że nic nie zdoła jej uspokoić!

- Może to była jakaś oddolna inicjatywa? - wtrąci Marysia.

- Ja im dam oddolną inicjatywę! Pod sąd takich i do więzienia! - powie stanowczo.

- A no to mamy atmosferę świąt. Naprawdę wspaniale. Pod sąd... - skwituje Rogowska.

Chwilę później w specjalnym odcinku "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków los sprawi, że Kisielowa sama natknie się podejrzanych Mikołajów i nie zważając na konsekwencje postanowi dokonać obywatelskiego zatrzymania! Zosi uda się złapać jednego z oszustów, którego natychmiast zacznie bić torebką i wyzywać od najgorszych. Wówczas w specjalnym odcinku "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków na miejscu zjawi się policja, która od razu przywoła panią sołtys do porządku i zdemaskuje rzekomych oszustów, którymi okażą się być Robert Żak (Krzysztof Tyniec) i grabarz Leon (Dariusz Toczek). Dopiero wtedy Zosia zda sobie sprawę, że wywołała kryminalną aferę i zaatakowała własnego męża, który w prezencie dla niej zbierał pieniądze na wspomniany Ogródek Jordanowski...

M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków pełna zaskoczeń, wzruszeń, zwrotów akcji i miłości
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze