M jak miłość

M jak miłość. Kisielowa w Wigilię wyląduje w więzieniu! Zaatakuje Roberta i rzuci się na policjantów – ZDJĘCIA

2022-12-20 13:07

W specjalnym odcinku "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) w końcu się doigra! Zosia postanowi osobiście rozwiązać kryminalną aferę w Grabinie i rzuci się "podejrzanych" Mikołajów, ale nie będzie świadoma, że pod maskami kryją się jej mąż Robert (Krzysztof Tyniec) i przyjaciel Leon (Dariusz Toczek)! W specjalnym odcinku "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków Kisielowa złapie jednego z "oszustów" i zacznie go bić, nie dając mu dojść do słowa! Po przyjeździe policji Zosia będzie tak nabuzowana, że zaatakuje jeszcze funkcjonariuszy, za co wyląduje w areszcie! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" świąteczny odcinek specjalny "Wigilia u Mostowiaków" - sobota, Wigilia 24.12.2022, o godz. 20.00 w TVP2

Specjalny odcinek "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków zakłóci aresztowanie Kisielowej! Zosia wtargnie do domu Mostowiaków, w czasie intensywnych przygotowań do uroczystej kolacji i poinformuje wszystkich o kryminalnej aferze z "podejrzanymi" Mikołajami. Los sprawi, że mężczyźni w końcu staną na drodze pani sołtys, która dokona obywatelskiego zatrzymania, nie czekając na przyjazd policji. Zosi uda się złapać jednego z "oszustów", ale nawet nie da mu dojść do słowa, tylko od razu zacznie go bić torebką. Wtedy w specjalnym odcinku "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków na miejscu zjawi się policja, która natychmiast spróbuje uspokoić sytuację!

- Co tu się dzieje? Dlaczego pani bije tego człowieka? - krzyknie policjant.

Wówczas w specjalnym odcinku "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków policja od razu wylegitymuje Zosię, która jako sołtyska poczuje się tak pewnie, że sama zacznie rozstawiać policjantów po kątach. Funkcjonariusze pójdą za jej "radą" i odkryją również tożsamość "podejrzanego" mężczyzny, wprawiając Zosię w kompletne osłupienie!

- Kim pani jest? Nazwisko! - krzyknie drugi funkcjonariusz.

- Zofia Kisiel-Żak, sołtyska. Złapałam oszustów na gorącym uczynku. A wy co będziecie tak stać i dyskutować czy weźmiecie się do roboty? - powie stanowczo Zosia.

- Pana imię i nazwisko i dowód tożsamości - poprosi policjant.

- Robert Żak. Zosieńko, tak to ja. Nie dałaś mi dojść do słowa. To nieporozumienie panowie. Robimy zbiórkę na ogródek jordanowski. To niespodzianka dla mojej Zosi - wyjaśni Robert.

Dopiero wtedy w specjalnym odcinku "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków Zosia zorientuje się, że zaatakowała własnego męża i zrobi jej się naprawdę głupio. W całej aferze pogubi się już również policja, która będzie gotowa zatrzymać przemocową Kisielową!

- Pan zna tę panią? - zdziwi się funkcjonariusz.

- To moja żona - przyzna.

- Czyli przemoc w rodzinie. Wnosi pan oskarżenie? - dopyta.

W tym momencie w specjalnym odcinku "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków Robert nawet nie zdąży się odezwać, gdyż do rozmowy wtrąci się zbulwersowana Zosia! Kisielowa otwarcie zaatakuje policjanta i da mu jasno do zrozumienia, że jest na sowim terenie i może na nim robić wszystko, co jej się podoba, ale jednak nie będzie miała racji!

- Nic mi gówniarzu nie zrobisz. To jest mój teren i moja władza jest tu absolutna! - krzyknie oburzona Zosia.

- Albo się pani natychmiast uspokoi albo zamknę panią za znieważenie funkcjonariusza na służbie - spróbuje przywołać ją do porządku.

- Nigdzie nie pojadę! - zapowie.

Wówczas w specjalnym odcinku "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków cierpliwość policjantów się skończy i funkcjonariusze podejmą decyzję o aresztowaniu Kisielowej! Zosia w końcu się doigra i nawet Robert nie zdoła jej uratować...

- Pojedzie pani z nami na komisariat i to już! - złapią ją policjanci i siłą zaprowadzą do radiowozu.

- Robert na pomoc! Walnij go! Puszczajcie mnie! Popamiętacie jeszcze! Jak Staszek wróci po Nowym Roku to was wszystkich zdegraduje! - zagrozi im.

M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków zacznie się od nagłego powrotu Marka. Tak Barbara powita syna w Grabinie w specjalnym odcinku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze