M jak miłość

M jak miłość. Kiedy 1735 odcinek w TVP2, data premiery? Tak się zacznie nowy sezon po wakacjach! Zapowiedź dramatów u Zduńskich i Budzyńskich

2023-05-24 9:46

"M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wróci dopiero we wrześniu, a na 1735 odcinek trzeba będzie długo czekać. Emisja nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach 2023 zacznie się w pierwszym tygodniu września! Data premiery 1735 odcinka "M jak miłość" na razie pozostanie tajemnicą, a to oznacza tylko jedno - widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość. Bo nawet w internecie na VOD nie będzie 1735 odcinka "M jak miłość" zbyt szybko. Kiedy pojawią się nowe odcinki po przerwie wakacyjnej? Zwiastun 1735 odcinka "M jak miłość", którzy rozpocznie kolejny sezon zapowiada dramaty u Zduńskich i Budzyńskich.

Kiedy 1735 odcinek "M jak miłość" w TVP2 i na VOD? Kiedy premiera nowego sezonu po wakacjach 2023?

Koniec "M jak miłość" w tym sezonie w 1734 odcinku oznacza, że przed ponad trzy miesiące widzowie nie zobaczą dalszych losów rodziny Zduńskich, Budzyńskich i Chodakowskich oraz innych bohaterów serialu. Finał "M jak miłość" przed wakacjami nastąpił wcześniej niż planowała produkcja, bo już we wtorek, 23.05.2023, co oznacza jeszcze dłuższą przerwę w emisji.

Jak co roku kiedy "M jak miłość" kończy się w emocjonującym momencie, pozostawiając wiele wątków niewyjaśnionych i wiele pytań bez odpowiedzi. Tak też będzie w ostatnim 1734 odcinku "M jak miłość", w którym oprócz wątku rozstania Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska), wyjazdu Anety (Ilona Janyst), kradzieży, której dopuściła się siostra Kasi (Paulina Lasota) na pierwszy plan wysuną się jeszcze tragedie, jakie rozegrają się w nowym sezonie "M jak miłość".

Bo przecież 1734 odcinek "M jak miłość" miał wcale nie być ostatnim! Finał sezonu został przyspieszony o tydzień w związku z decyzją TVP, niezależną od produkcji serialu. Co więcej nawet twórcy "M jak miłość" nie wiedzieli, że przed przerwą wakacyjną nie będzie emisji zaplanowanych odcinków numer 1735 i 1736. Stąd też doniesienia o tragicznych wydarzeniach, które w tych właśnie odcinkach spadną na rodziny Zduńskich i Budzyńskich.

Co będzie dalej w 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach? To ujawnia już zwiastun nowego sezonu "M jak miłość", który pojawi się po odcinku 1734. Widać na nim pełne napięcia oczekiwanie na wyrok sądu w sprawie napadu młodego Sowińskiego na Basię (Gabriela Raczyńska), strach Franki (Dominika Kachlik), że Paweł (Rafał Mroczek) zrobi coś głupiego, a także poruszające sceny u Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek), na których spadnie wiadomość o śmierci ojca Nadii (Mira Fareniuk).

Data emisji 1735 odcinka "M jak miłość" w TVP2 nie jest jeszcze znana. Nie wiadomo też kiedy nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2023 wystartuje przed premierą na VOD.tvp.pl! Zamieszanie z finałem sezonu "M jak miłość", przesunięta emisja ostatniego odcinka każe być ostrożnym w przewidywaniu kiedy ruszy kolejny 24 sezon serialu.

M jak miłość odcinek 1734 ZWIASTUN. Marcin zaginie nad rzeką w Grabinie. Zobaczy Izę z Radkiem i dojdzie do tragedii
Najnowsze