M jak miłość

Koniec M jak miłość przyspieszony. Ostatni 1734 odcinek już we wtorek, 23.05.2023! Jest odpowiedź produkcji. Skąd ta nagła zmiana?

2023-05-23 20:06

"M jak miłość" skończy się przed wakacjami na 1734 odcinku, a nie jak wcześniej ogłaszano na odcinku 1736! Koniec sezonu "M jak miłość" został niespodziewanie przyspieszony. Dopiero co pojawiły się doniesienia, że w finale sezonu "M jak miłość" w 1736 odcinku, którego emisja planowana była na wtorek, 30.05.2023, rozegrają się tragiczne sceny zawału Piotrka (Marcin Mroczek), śmierci Wojtka Marszałka (śp. Emilian Kamiński), a już oficjalne profile "M jak miłość" na Facebooku i Instagramie podały, że nastąpiła nagła zmiana. Ostatni odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany tydzień wcześniej już 23.05.2023. Skąd ta zmiana? Produkcja serialu zamieściła odpowiedź. Sprawdź, co już wiadomo.

Czy 1734 odcinek "M jak miłość" jest ostatnim w sezonie przed wakacjami 2023?

Finał sezonu "M jak miłość" będzie już 23 maja 2023, a nie jak podawano od wielu miesięcy w ostatni wtorek maja, czyli 30.05.2023! Nie ma już mowy o żadnej pomyłce na oficjalnym profilu Bądźmy Razem TVP na Facebooku, gdzie od weekendu krąży zapowiedź ostatniego 1734 odcinka "M jak miłość". Jak to możliwe, że jeszcze kilka dni temu nie było żadnych wątpliwości, że zgodnie z harmonogramem produkcji "M jak miłość" sezon skończy się 1736 odcinkiem.

Koniec "M jak miłość" w 1736 odcinku miał być pełen tragicznych wydarzeń w związku z walką o życie Piotrka Zduńskiego, który dostanie zawału serca, a także z nagłą śmiercią Wojtka Marszałka, który umrze podczas pobytu w sanatorium. Poza tym w ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami miała się wyjaśnić sprawa śmierci córki Daniela (Paweł Prokopczuk), do której doprowadziła Ewa Kalinowska. Niestety na te wydarzenia trzeba będzie poczekać do emisji nowego sezonu "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną.

Produkcja serialu "M jak miłość" na profilach na Facebooku i Instgramie potwierdziła właśnie zapowiedź finału sezonu, o której zrobiło się głośno za sprawą "żółtego paska" podczas emisji poniedziałkowego 1733 odcinka.

"Dzisiejszy finał sezonu będzie owocował w wiele emocji. Czy Marcin pogodzi się z rzeczywistością i zaakceptuje fakt, że jego małżeństwo się skończyło? 😢 Oglądajcie #MjakMiłość o 20:55 w TVP2 ❤️ (i nie zapominajcie o Kulisach 10 minut wcześniej)" -taka zapowiedź 1734 odcinka potwierdza, że to będzie koniec "M jak miłość" przed wakacjami.

"Niestety nastąpiła zmiana i przyspieszenie startu ramówki letniej w telewizji. Żegnamy się z Wami dziś i już odliczamy do września ❤️" - czytamy w oficjalnej odpowiedzi twórców "M jak miłość" w związku z pytaniami fanów skąd ta zmiana, bo przecież finał sezonu miał być dopiero za tydzień, 30.05.2023.

Nic dziwnego, że fani "M jak miłość" czują się wprowadzeni w błąd. Wielu widzów liczyło na emisję nie tylko odcinka 1735, ale także tak kolejnego 1736, które były nawet zapowiadane w serwisie vod.tvp.pl. Niestety producenci serialu nie mają wpływu na to kiedy TVP zakończy ramówkę przed przerwą wakacyjną.

M jak miłość odcinek 1734 ZWIASTUN. Marcin zaginie nad rzeką w Grabinie. Zobaczy Izę z Radkiem i dojdzie do tragedii
Listen on Spreaker.
Najnowsze