M jak miłość

Koniec M jak miłość. Ewa zginie? Śmierć córki Daniela doprowadzi do tragedii w ostatnim 1736 odcinku. Zabije Kalinowską? - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-05-16 21:50

Ewa Kalinowska (Anna Kerth) zginie na koniec sezonu "M jak miłość"? Czy najsurowsza kara spadnie na bezwzględna, wyrachowaną lekarkę, która jest winna śmierci córki Daniela (Paweł Prokopczuk)? Ostatni 1736 odcinek "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną upłynie pod znakiem wstrząsających zdarzeń. Żądny zemsty Daniel nie zdoła dłużej ukrywać, że chce zabić Ewę Kalinowską. Jak do tego dojdzie? Na koniec sezonu "M jak miłość" sąsiad Rogowskich z Grabiny wreszcie ujawni, że przez Ewę nie żyje jego córka Zosia. Jedyną słuszną karą za śmierć dziecka będzie dla Daniela śmierć Kalinowskiej. Czy wykona niej wyrok? Zobacz WIDEO z tych scen i sprawdź jak się skończy serial.

"M jak miłość" odcinek 1736 ostatni przed wakacjami - wtorek, 30.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Finał sezonu "M jak miłość" przed wakacjami nastąpi w 1736 odcinku, który jak zawsze skończy się w takim momencie, że wiele pytań pozostanie bez odpowiedzi. Wszystko po to, żeby potrzymać widzów w napięciu przez całą przerwę wakacyjną, by w zapartych tchem śledzili ostatnie wydarzenia i czekali na więcej w kolejnym sezonie "M jak miłość" od września. Niestety tragedia będzie goniła tragedię. A zacznie się o dramatycznej walki o życie Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek), który podczas wizyty u rodziny w Grabinie dostanie zawału serca.

Umierający Piotrek na koniec sezonu "M jak miłość" to jednak przedsmak wstrząsających zdarzeń, które rozegrają się w Grabinie. Koszmar przeżyje także Ewa Kalinowska, wspólniczka Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) z przychodni, którą ostatnio zaczął prześladować podejrzany sąsiad Daniel. Aż do ostatniego 1736 odcinka "M jak miłość" Ewa nie będzie wiedziała kto wysyła jej wiadomości z pogróżkami, że padnie ofiarą zemsty, że zapłaci za wszystkie swoje grzechy. Sytuacja zrobi się jednak na tyle niebezpieczna, że Kalinowska postanowi zgłosić sprawę nękającego ją stalkera na policję.

Na koniec "M jak miłość" przed wakacjami Daniel stanie przed szansą ukarania Ewy za śmierć jego córki Zosi. Dwa lata temu dziewczynka zachorowała na serce. Trafiła pod opiekę kardiologa, którym była właśnie Kalinowska. Niestety córka Daniela zmarła wskutek błędu lekarskiego. Samotny, nieszczęśliwy mężczyzna, który ma za sobą kryminalną przeszłość, siedział w więzieniu za kradzieże, nigdy się nie pogodził ze stratą dziecka.

Jedyną osobą, której w ostatnim 1736 odcinku "M jak miłość" powie o swojej traumie będzie Maja (Ewa Tucholska), sąsiadka, przyjaciółka Marysi, która po cichu liczy, że z Danielem połączy ją coś więcej. Do tej pory Maja wiedziała tylko, że Daniel miał córkę, która zmarła wskutek błędu lekarza, że trzyma w domu pistolet. W finale sezonu "M jak miłość" Daniel wyzna Mai, że stracił córkę przez Ewę Kalinowską, która teraz musi ponieść za to karę. Wspomni jej także o tym, że zabije lekarkę? Wszystko wyjaśni się w ostatnich scenach kończących sezon.

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Listen on Spreaker.
Najnowsze