M jak miłość. Kiedy 1666 odcinek nowego sezonu po przerwie wakacyjnej? Serialowy Andrzej zdradza wszystko - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Kiedy 1666 odcinek nowego sezonu po przerwie wakacyjnej? Serialowy Andrzej zdradza wszystko - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kiedy 1666 odcinek nowego sezonu po przerwie wakacyjnej? Serialowy Andrzej zdradza wszystko - ZDJĘCIA

Wiemy kiedy 1666 odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany w TVP2 po przerwie wakacyjnej 2022! Przed nami ostatnie dwa odcinki sezonu, 1664 i 1665. Na koniec "M jak miłość" dramat Andrzeja i Magdy nie znajdzie rozwiązania i złowroga cisza zawiśnie w powietrzu. Po emisji ostatniego 1665 odcinka pożegnają się z widzami Anna Mucha i Krystian Wieczorek. I serialowy Andrzej Budzyński przy tej okazji zdradzi datę premiery nowego sezonu sagi rodu Mostowiaków! My już ją znamy! Sprawdź kiedy emisja 1666 odcinka po wakacjach i zobacz koniecznie GALERIĘ najnowszych ZDJĘĆ z "M jak miłość"!

Kiedy 1666 odcinek "M jak miłość"? Wieczorek ogłosił datę emisji nowego sezonu!

Nowy 1666 odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany po przerwie wakacyjnej 2022. Kiedy dokładnie? Ostatni, 1665 odcinek serialu obejrzymy w TVP2 we wtorek 31 maja, a zakończenie będzie tak dramatyczne, że widzowie nie będą mogli się doczekać kolejnego odcinka. Kiedy zobaczymy go w TVP2?

Andrzej z "M jak miłość" ogłosił, że 1666 odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany w TVP2 już na początku września! Kiedy dokładnie?

Zobacz też: M jak miłość. Bezpłodny Andrzej nie może być ojcem dziecka Julii! Badania Budzyńskiego nie kłamią. Za szybko uwierzy w cud poczęcia - ZDJĘCIA

- Drodzy państwo, za nami ostatni odcinek w tym sezonie - pożegna widzów Krystian Wieczorek po 1665 odcinku serialu. - A wracamy do was już na początku września z nową dawką emocji!

Z wypowiedzi Wieczorka wynika, że 1666 odcinek "M jak miłość" możemy zobaczyć na antenie TVP2 już w poniedziałek 5 września! Czy tak będzie, przekonamy się już niebawem.  

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Magda nie przeżyje zdrady Andrzeja. Wstrząsające wyznanie Budzyńskiej w ostatnim 1665 odcinku – ZDJĘCIA

Najnowsze