M jak miłość

M jak miłość. Julia po stracie dziecka zyska drugie życie! Będzie walczyć o Andrzeja - ZDJĘCIA

2022-12-18 17:17

Julia (Marta Chodorowska) nie zniknie z "M jak miłość" i z życia Andrzeja (Krystian Wieczorek) po stracie córeczki. Malicka straci ciążę, chociaż tak liczyła na szczęśliwy poród i mimo iż zdawała sobie sprawę z faktu, że Budzyński kocha Magdę (Anna Mucha), bardzo chciała donosić ciążę. Niebawem w "M jak miłość" Julia zyska drugie życie, nową energię i pewnym jest, że podniesie się po koszmarnych wydarzeniach w szpitalu. Stanie do walki o Andrzeja, a on sam już chyba nie wie, co ma zrobić ze swoim życiem...

Julia podniesie się po stracie dziecka. Zyska drugie życie w "M jak miłość"

Jeśli ktoś myślał, że Julia zniknie z "M jak miłość" po stracie dziecka w 1695 odcinku serialu, poważnie się pomylił. Owszem, Malicka załamie się, będzie cierpiała, bo bardzo liczyła na szczęśliwe rozwiązanie, ale niestety los zadecydował inaczej, a córeczka Andrzeja nie przyjdzie na świat. Traumatyczne wydarzenia na pewno odbiją się na psychice prawniczki, ale już wiadomo, że Julia ma silną psychikę, bo podniesie się po życiowej tragedii. 

Najnowsze zdjęcie z planu "M jak miłość", które opublikował Krystian Wieczorek wskazuje na fakt, że Julia nie powiedziała ostatniego słowa w kwestii ich znajomości. Wszystko wskazuje na to, że kobieta sanie do walki o Andrzeja. Wieczorek ujawnił nieco faktów z życia Budzyńskiego i podsycił ciekawość, bo najpierw dodał zdjęcie z Magdą z siedliska, gdzie wspólnie spędzają romantyczny wieczór przy kominku, a potem udostępnił post z Julią z wymownym podpisem. 

Kominek z @taannamucha czy parada równości z @marta.chodorowska.official ? No nie mogę się zdecydować??Pozdrawiamy z planu @mjakmilosc.official w tę piątkową śnieżycę❤️#emeczka #dylematy - napisał aktor pod zdjęciem z Martą Chodorowską, na którym pozują uśmiechnięci. 

Julia wróci do pracy w kancelarii w kolejnych odcinkach "M jak miłość"

Na planie jest też obecna serialowa prawniczka, w pełnym makijażu i eleganckim stroju. Chodorowska pochwaliła się olśniewającym wyglądem, czyli jasne jest, że Julia wkrótce podniesie się po tragedii i wróci do pracy. Ją i Krystiana Wieczorka czekają wspólne sceny w "M jak miłość", m.in. w siedzibie kancelarii. - Pięknie umalowana idę do pracy - relacjonuje Marta Chodorowska spod siedziby biura prawników i pokazuje zimowe obuwie, które zaraz zmieni na szpilki, tak jak na ekskluzywną prawniczkę przystało. 

Marta Chodorowska i Krystian Wieczorek zdecydowanie podsycają emocje i ciekawość. Pewnym jest, że wątek Julii w "M jak miłość" tak szybko się nie skończy, a Budzyński nadal będzie borykał się z pewnego rodzaju dylematami. 

M jak miłość odcinek 1695 ZWIASTUN.Julia straci dziecko Andrzeja. Józek Modry ujawni kto jest ojcem Jagody
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze