M jak miłość

M jak miłość. Magda i Andrzej rozpalą miłość na nowo! Julia po stracie dziecka dowie się, że znów się połączyli - ZDJĘCIA

2022-12-17 9:19

Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) znów razem podczas romantycznego wieczoru w siedlisku! Połączą się na nowo, a ich miłość rozpali się ponownie. Nawet Julia (Marta Chodorowska) przewiduje, że po stracie dziecka prawnik i jego żona zejdą się i zapomną o wyskoku Andrzeja, czyli seksie we Wrocławiu. Niebawem w "M jak miłość" Magda wróci z podróży i znów zaszyje się w ukochanym siedlisku, ale tym razem w towarzystwie męża! Romantycznej chwili będzie towarzyszył ogień w kominku, czym chwalą się gwiazdy "M jak miłość".

Wkrótce w "M jak miłość" Magda i Andrzej rozpalą uczucie podczas upojnego wieczoru w siedlisku!

To już pewne, że niebawem w "M jak miłość" Magda wróci z Podlasia, gdzie udała się w samotną podróż, z dala od wszystkich. Mogłoby się wydawać, że odcięła się od Andrzeja na zawsze, ale nic bardziej mylnego! Prawnik i jego ukochana niebawem spędzą wieczór we dwoje, w urokliwej Grabinie, gdzie kiedyś spędzali same wspaniałe chwile. Pewnym jest, że Andrzej podniesie się po tragedii, jaką okaże się strata córki, którą miała urodzić mu Julia. Wiadomo już, że Malicka straci ciążę w 1695 odcinku "M jak miłość", po czym będzie odchodzić od zmysłów. Budzyński w miarę możliwości postara się pomóc kobiecie, ale myślami wciąż będzie przy Magdzie i miłości jaką ją darzy. 

Andrzej odzyska Magdę?! Jego starania w "M jak miłość" nie pójdą na marne! 

Starania Andrzeja, jego przyjazdy do siedliska nawet pod nieobecność żony i multum telefonów, wiadomości i nagrań na pocztę głosową się opłacą, bo już niedługo w "M jak miłość" Magda i Andrzej znów będą spędzać romantyczny wieczór w pięknym siedlisku! Krystian Wieczorek i Anna Mucha pochwalili się zdjęciem ze wspólnej chwili. Pokazali przytulny salon w siedlisku i kominek, który ogrzeje ich w chłodny wieczór. Kręcone właśnie sceny do "M jak miłość" widzowie na pewno zobaczą nie wcześniej niż za kilka tygodni, czyli już w roku 2023. 

Najważniejsze jednak, że zdecydowanie jest na co czekać, co potwierdzają aktorzy. Sami podsycają ciekawość fanów "M jak miłość", publikując wspólne zdjęcie z planu, gdzie ewidentnie ich bohaterowie pracują nad swoją miłością i wzniecają uczucie na nowo! Post skomentowała też serialowa Julia, sugerując, że Malicka dobrze wie, że prawnik połączy się z żoną i nie ma innej opcji niż to, żeby byli razem. 

- Prawda czasu i prawda ekranu.Dokładamy do pieca i grzejemy się z @taannamucha przy prawdziwym kominku a to co gramy to też najprawdziwsza prawda??Ściskamy i pozdrawiamy cieplutko?@mjakmilosc.official #dokładamydopieca #mjakmiłość - napisał Krystian Wieczorek pod zdjęciem z Anną Muchą na planie "M jak miłość". 

- A to nie miłość Was grzeje? ?- zapytała się Marta Chodorowska, czyli serialowa Julia. Pewnym jest zatem, że szykuje się spora niespodzianka w wątku Budzyńskich. 

M jak miłość. Dziecko Julii i Andrzeja umrze. Tak będą opłakiwali śmierć córki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze