M jak miłość. Jakub pobije się z Marcinem o Izę, z którą był tak blisko! Uroi sobie, że zdradza go z przyjacielem? - ZDJĘCIA

2021-06-22 14:32
M jak miłość. Jakub pobije się z Marcinem o Izę, z którą był! Uroi sobie, że zdradza go z przyjacielem? - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość. Jakub pobije się z Marcinem o Izę, z którą był! Uroi sobie, że zdradza go z przyjacielem? - ZDJĘCIA

Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2021 jeszcze bardziej nasilili kryzys u Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)! Dojdzie nawet do tego, że Marcin zażąda rozwodu przekonany o zdradzie Izy. Oliwy do ognia doleje Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski). Przyjaciel i wspólnik Chodakowskiego trzy lata temu w "M jak miłość" podrywał Izę i miał ochotę na romans z ukochaną Marcina. Skończyło się na kilku randkach Izy i Jakuba. A jak będzie w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej? Urojenia Marcina, że Iza go zdradza doprowadzą do krwawej bójki detektywów. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" po wakacjach 2021 nowe odcinki od września w TVP2

Chora zazdrość Marcina o Izę w "M jak miłość" po wakacjach 2021 nie minie! Chodakowski wciąż będzie pamiętał o słowach manipulanta Bosackiego (Dariusz Kordek), który wrobił Izę i Michała Ostrowskiego (Paweł Deląg) w romans z zemsty na detektywie za rozwalenie jego małżeństwa. Nie dość, że Bosacki wmówił Marcinowi, że też przespał się z jego żoną to jeszcze tak go nakręcił, że ten uwierzył, że ukochaną z szefem i tak by coś połączyło. Bo przecież patrzyła na niego z takim uwielbieniem. Co w nowym sezonie "M jak miłość" tak rozwścieczy Marcina, że ich trening bokserski zamieni się w prawdziwą bójkę? Pięści pójdą w ruch i poleje się krew!

Nie przegap: Tomek z M jak miłość zmarł, ale teraz Andrzej Młynarczyk wraca w nowej roli. Znów będzie policjantem - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Jakub nadal będzie świadkiem jak Marcin na własne życzenie niszczy małżeństwo z Izą, piękną miłość, która przetrwała niejedną próbę. Zachowa się jak na przyjaciela przystało! Będzie chciał przemówić Chodakowskiemu do rozumu. Ale czy nie zapędzi się za daleko? Wiele razy w "M jak miłość" Karski sugerował Marcinowi, że zazdrości mu Izy, że sam nigdy nie trafił na tak cudowną kobietę.

A wie co mówi, bo przecież trzy lata temu w "M jak miłość" Iza i Jakub byli razem. Spotykali się kiedy Chodakowscy nie byli jeszcze po ślubie, a Marcin tworzył związek z dziennikarką Anią Żakowską (Maria Pawłowska). Co więcej, Marcin dał wówczas zgodę Jakubowi na randki ze swoją byłą. Choć szalał z zazdrości!

M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin użyje dzieci, żeby wkraść się w łaski Izy!

Czy Iza i Marcin z "M jak miłość" pogodzą się w nowym sezonie po wakacjach 2021?

Co będzie w "M jak miłość" między Izą i Jakubem? Czy Marcin będzie miał twardy dowód na to, że żonę i przyjaciela łączy coś więcej? A może tylko uroi sobie kolejną zdradę Izy? Jakkolwiek by nie było Chodakowski nie zapanuje nad obłędem, paranoicznymi myślami o tym, że jego żona może kochać innego faceta, spać z kim innym, patrzeć na innego tak, jak jeszcze kiedyś patrzyła na niego. Finał bójki Marcina z Jakubem o Izę w nowym sezonie "M jak miłość" może być przełomem w kryzysie u Chodakowskich!

Nawet Krzysztof Kwiatkowski nie kryje radości z tego, że na planie "M jak miłość" tak ostro leje się z Roznerskim.

"Bardzo się cieszę, że w @mjakmilosc.official mam okazję kręcić sceny, w których mogę realizować swoje zamiłowanie do sztuk walki💪💪🥊🥊 I przyznam, że już (po przerwie pandemicznej) chętnie wróciłbym do treningów👍 Kluby sztuk walki w Warszawie - drżyjcie!!😃" - napisał serialowy Jakub z "M jak miłość" na swoim Instagramie.

Nie przegap: M jak miłość. Marcin zażąda rozwodu! Iza zupełnie się załamie, ostatnią deską ratunku będzie Aleksandra

Pewne jest także to, że w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej z ust Marcina padnie zapowiedź rozwodu z Izą. - Spróbujemy walczyć albo czeka nas rozwód - oświadczy żonie w jednym z nowych odcinków.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze