M jak miłość. Jakub Józefowicz nie zostanie w serialu na długo? Nie chciał grać Łukasza! Wszystko przez Hankę Mostowiak

2019-08-13 11:45
M jak miłość, odcinek 1447, Łukasz (Jakub Józefowicz)
Autor: mjakmilosc.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1447, Łukasz (Jakub Józefowicz)

Czy w "M jak miłość" znów zmieni się Łukasz Wojciechowski, którego od kilku miesięcy gra Jakub Józefowicz? Obecny aktor jest już trzecim, który wciela się w rolę syna Marty (Dominika Ostałowska). W ostatnim wywiadzie Józefowicz przyznał, że nie chciał wcielać się Łukasza, bo myślał, że "M jak miłość" widzowie kojarzą tylko ze słynną śmiercią Hanki Mostowiak. Podpisał kontrakt z produkcją tylko na jakiś czas. Czy to oznacza, że Józefowicz nie będzie już Łukaszem?

"M jak miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od wtorku, 10.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Jakub Józefowicz w wywiadzie, którego udzielił "Gali" wraz ze sławnym ojcem, Januszem Józefowiczem, przyznał, że nie był przekonany do grania w najpopularniejszym serialu w Polsce.

- Dołączyłem do ekipy pod koniec ubiegłego roku. Początkowo wahałem się czy przyjąć tę propozycję. Część osób kojarzy serial wyłącznie z feralną, kultową już śmiercią Hanki Mostowiak w kartonach - mówił serialowy Łukasz z "M jak miłość".

Co się stało, że młody Józefowicz przyjął jednak rolę w "M jak miłość"? Widzowie zastanawiali się, czy za całą sprawą nie stoi sławny ojciec aktora, który angaż mu po prostu załatwił. A, że znany jest ze swojego apodyktycznego stylu bycia, mógł syna o zgodę nie pytać. Jednak Jakub zaprzeczył takim insynuacjom.

- Jednak po rozmowach z produkcją i poznaniu ekipy uwierzyłem w to przedsięwzięcie - tłumaczył

Niestety, Łukasz Wojciechowski z serialu "M jak miłość" staje się coraz mniej sympatyczną postacią, istnieją więc obawy, że młody Józefowicz nie zechce kontynuować odgrywania jego roli. Ma też inne plany, występuje w musicalu "Metro" i pisze scenariusz filmu fabularnego. Kontrakt z produkcją podpisał na razie tylko na trzy lata.

Sam aktor uspokaja jednak. -  Polubiłem pracę na planie, traktuję ją jako kolejną szkołę dyscypliny oraz aktorskiego warsztatu. Cieszy mnie też dobry kontakt z główną scenarzystką serialu, która jest otwarta na moje pomysły dotyczące granej przeze mnie postaci.

Czy 26-letni Józefowicz wymyślił fatalną przemianę bohatera w "M jak miłość"? Wiemy, że Łukasz w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2019 bardziej poważnie zajmie się narkotykami i bohaterowie mogą się spodziewać coraz gorszych wyskoków z jego strony! Jak Magda z "M jak miłość" o mało nie straciła życia przez Łukasza (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>?

Czy Jakub Józefowicz nie obawia się hejtu ze strony fanów "M jak miłość"? - Myślę, że nokaut może przyjść a najmniej spodziewanym momencie - ocenił młody aktor. - W tym zawodzie trzeba po prostu mieć twardą dupę - dodał jego ojciec. 

Jak Tomasz Ciachorowski z "M jak miłość" przeżył nękanie hejtera (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ)>>>

Najnowsze