M jak miłość. Iza uratuje Rogowskich przed Nieśpielakiem. To Chodakowska wywęszy wielki spisek profesora - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Iza uratuje Rogowskich przed Nieśpielakiem. To Chodakowska wywęszy wielki spisek profesora - WIDEO

M jak miłość. Iza uratuje Rogowskich przed Nieśpielakiem. To Chodakowska wywęszy wielki spisek profesora - WIDEO

2022-04-06 14:20

Iza (Adriana Kalska) z "M jak miłość" porzuciła pracę w wydawnictwie, by stać się dziennikarką. Teraz czeka ją kolejna misja, dzięki której może pomóc Rogowskim. Artur (Robert Moskwa) bardzo zaniepokoi się panoszeniem Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński) po Grabinie. Profesor ostro weźmie się za Marysię (Małgorzata Pieńkowska), przekupi Barbarę (Teresa Lipowska) i uzna, że zrobi w Grabinie wielki interes. Szemrane podchody Nieśpielaka zaniepokoją nie tylko Artura. Niebawem w "M jak miłość" Iza postanowi przyjrzeć się zagmatwanej sprawie i rozwikłać zagadkę.

Iza uratuje Rogowskich w "M jak miłość"! Tylko ona może odkryć spisek Nieśpielaka 

Niebawem w "M jak miłość" profesor Nieśpielak na stałe zagości w życiu Rogowskich. Owszem, lekarz bardzo pomógł Kindze (Katarzyna Cichopek), która miała wielkie problemy z wzrokiem, ale teraz profesor pokaże się ze strony krętacza, podrywacza i cwaniaka. 

- Przyjeżdża koleś po latach, ni stąd, ni zowąd, a tu pyta o działkę, a tam pyta o działkę, a tutaj coś kombinuje, a tu ponoć wielka inwestycja w maleńkim Gródku , wszystko to się jakoś Rogowskiemu za bardzo nie skleja - mówi Robert Moskwa w kulisach "M jak miłość". W nadchodzących odcinkach serialu profesor zacznie interesować się działkami, graniczącymi z sadem Mostowiaków. Uzna, że to dobre miejsce na wybudowanie kliniki okulistycznej. Szybko się okaże, że mężczyzna nie ma całkiem niewinnych zamiarów, a Artur wywęszy duży spisek. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Pożegnanie Zduńskich. Kinga i Piotrek oznajmią rodzinie, że znikają z Warszawy

- Nieśpielak zdecydowanie kupuje sobie zaufanie tym, że pomaga wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebny, czyli jak Kinga choruje. Poza tym jest przystojny, uroczy, mówi tak pięknie, że miło tego słuchać - mówi Małgorzata Pieńkowska w kulisach "M jak miłość" i wiadomo już, że Rogowska będzie pod dużym wrażeniem i wpływem profesora. - Czasami widzisz człowieka, poznajesz go i on ci nie pasuje, nie wiesz jeszcze dlaczego, ale intuicja ci mówi, że coś jest nie w porządku. Sam jestem ciekaw, co z tego wyniknie, o co tak naprawdę chodzi - dodaje serialowy Rogowski. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Gdzie jest dziecko Franki? Porażająca tajemnica Zduńskiej wyjdzie na jaw szpitalu - ZDJĘCIA

W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" to Iza uzna, że sprawa jest na tyle poważna, że warto się jej przyjrzeć. Przypomnijmy, że Chodakowska już raz pomogła Rogowskim, kiedy to przyszło do odkrycia podejrzanych składowisk niebezpiecznych odpadów w Grabinie. Teraz weźmie się za sprawę Nieśpielaka i działki, na której ma powstać klinika. - Chyba będę musiała uważnie się temu przyjrzeć, bo tu jest coś na rzeczy - powie Iza do Marcina (Mikołaj Roznerski) i nie pomyli się. 

- Proszę przyspieszyć działania, musimy jak najszybciej zakończyć negocjacje - rzuci Nieśpielak do słuchawki i będzie już wiadomo, że Chodakowska ma sporo roboty, by odkryć tajemnice profesora. 

M jak miłość. Nieszczęścia u Mostowiaków. Atak na sad Lucjana i koniec Basi i Dawida to dopiero początek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze