M jak miłość. Groźby Patrycji wykończą Łukasza. Zostawiła go, a teraz zabawi się w szantaż

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Groźby Patrycji wykończą Łukasza. Zostawiła go, a teraz zabawi się w szantaż

M jak miłość. Groźby Patrycji wykończą Łukasza. Zostawiła go, a teraz zabawi się w szantaż

2021-07-27 15:34

Ciężarna Patrycja (Alżbeta Lenska) z "M jak miłość" całkiem postrada zmysły! To przez dziecko jej emocje i logiczne myślenie, przestaną odmawiać posłuszeństwa? Nawiedzi Łukasza (Jakub Józefowicz) i zgotuje mu prawdziwe piekło. W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Argasińska postawi go w najgorszej możliwej sytuacji. Dojdzie do afery i szantażu! Żona Jerzego (Karol Strasburger) nie odpuści Wojciechowskiemu i postawi młodego kochanka pod ścianą! Łukasz nie będzie mógł uwierzyć, że tak traktuje go osoba, która deklarowała mu uczucie.

Patrycja załatwi Łukasza z "M jak miłość". Zgotuje mu piekło we własnym mieszkaniu! 

Patrycja z "M jak miłość" kompletnie pogubiła się w życiu, ale pewnym jest, że nie odejdzie od męża. Jerzy stanie się na tyle apodyktyczny, że uprze się na odkrycie tożsamości kochanka żony i dopnie swego! Argasińska całkiem spanikuje i po długim czasie nieodzywania się do Łukasza, nagle postanowi wparować do jego życia. W odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021 wybierze się do Wojciechowskiego bez żadnej zapowiedzi i zgotuje mu piekło!

Wejdzie akurat w momencie, kiedy u Łukasza będzie Marta (Dominika Ostałowska), która nie ma absolutnie żadnego pojęcia, że syn romansuje z przyjaciółką. Przez Patrycję chłopak wyjdzie na oszusta i kłamcę, a prawniczka mało nie zemdleje na widok Patrycji i odkrycie jej romansu. Nie to jednak będzie najgorsze. Patrycja ucieknie się do szantażu i zrobi kochankowi niepotrzebne nadzieje. 

Przeczytaj: Marcin z M jak miłość pił tylko to przez tydzień. Matka zaczęła się o niego zamartwiać. Zobacz jak Mikołaj Roznerski teraz wygląda - ZDJĘCIA

M jak miłość. Bliźniaczki Zduńskie zmieniły się nie poznania!

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 rozegra się prawdziwy dramat. Patrycja deklarowała Łukaszowi uczucie, a teraz zażąda, by ten trzymał się od niej z daleka!

Powiedz, że przyszłaś, bo zmieniłaś zdanie... Tylko to chcę usłyszeć - poprosi Łukasz z nadzieją w głosie, że żona Jerzego przekonała się, że nie może bez niego żyć.

- (...) Przyszłam cię o coś poprosić, o coś bardzo dla mnie ważnego. Nie przychodź, nie biegaj przed moim domem, nie dzwoń, wykasuj mój numer. Zresztą, i tak go zmienię... - powie Argasińska. - Jeśli kiedykolwiek coś dla ciebie znaczyłam, przysięgnij mi, że już nigdy w żaden sposób nie spróbujesz się ze mną skontaktować - zaszantażuje Wojciechowskiego kobieta. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3270: Iga już nigdy nie zobaczy Michała. Psychopatka Klaudia załatwi go jak Kingę Brzozowską

Łukasz w "M jak miłość" nie będzie mógł uwierzyć, że tak traktuje go kobieta, którą nazwał swoją miłością i z którą spędził tyle wyjątkowych momentów. Patrycja nadal nie poinformuje go o ciąży, a przecież pod sercem nosi jego dziecko! Argasińska z "M jak miłość" nie będzie miała skrupułów, by zastosować emocjonalny szantaż i wywrzeć presję na kochanku. Wojciechowski nie przejmie się dla niej zranioną matką, którą podle oszukał, a kobieta jedyne co mu powie, to że ma się z nią nie kontaktować...

Najnowsze