M jak miłość. Gdzie jest Lenka? Oszukują wszystkich, bo córka Kingi i Piotrka nigdy do nich nie wróci? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Gdzie jest Lenka? Oszukują wszystkich, bo córka Kingi i Piotrka nigdy do nich nie wróci? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Gdzie jest Lenka? Oszukują wszystkich, bo córka Kingi i Piotrka nigdy do nich nie wróci? - ZDJĘCIA

2022-03-27 9:33

Gdzie jest Lenka z "M jak miłość", którą od lat grała Marysia Głowacka? To pytanie jak bumerang wraca za każdym razem kiedy rodzina Zduńskich jest w komplecie, ale nigdzie nie ma najstarszej córki Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek)! Coraz rzadziej bohaterowie "M jak miłość" wspominają o Lence, która od prawie pół roku leczy się w sanatorium w Bukowinie Tatrzańskiej, a rodzice już jej nie odwiedzają. Czy Lenka wróci do "M jak miłość"? Wielu widzów czuje się oszukanych, że wątek córki Zduńskich tak się zakończył, nie został wyjaśniony i nie wiadomo co dalej z Lenką! Zobaczcie co myślą o tym fani serialu i jak komentują zniknięcie Lenki.

Czy Lenka wróci do "M jak miłość", a Marysia Głowacka jeszcze będzie grała córkę Kingi i Piotrka?

Lenka odeszła z "M jak miłość" na zawsze, Marysia Głowacka pożegnała się z obsadą serialu, więc najstarsza córka Zduńskich musiała opuścić rodzinę i nie ma co liczyć na jej powrót? To na razie tylko spekulacje, bo produkcja "M jak miłość" wątek Lenki pozostawia w zawieszeniu i nie komentuje czy 13-latka jeszcze wróci do serialu. Nie wiadomo czy chodzi o zmianę aktorki grającej Lenkę, czy Marysia Głowacka po wielu latach na planie zrezygnowała z roli Lenki. A fani prześcigają się w domysłach co dalej z Lenką, czy kiedyś wróci do Zduńskich, a jeśli nie to czy doczekamy się wyjaśnienia tajemnicy zaginięcia Lenki.

Nie przegap: M jak miłość. Chora Lenka nie wróci do Kingi i Piotrka. Wszyscy zapomną o najstarszej córce Zduńskich

Po ostatnim 1648 odcinku "M jak miłość", który został wyemitowany we wtorek, 22.03.2022, w TVP2 nieobecność Lenki aż raziła w oczy kiedy rodzina przygotowała niespodziankę na cześć Kingi wracającej ze szpitala i nikt nawet nie wspomniał, że nie ma nimi najstarszej córki Zduńskich. Tylko 8-letni Misiek (Aleksander Bożyk) raz powiedział imię starszej siostry, ale na nikim nie zrobiło to większego wrażenia. Kinga skupiła się na pozostałych dzieciach, zwłaszcza bliźniaczkach - Emilce (Julia Kempka) i Zuzi (Marcelina Kempka).

Nie dziwi zatem fakt, że po emisji 1648 odcinka "M jak miłość" na oficjalnym profilu serialu na Instagramie posypały się komentarze fanów, którzy czują się oszukani i domagają się wyjaśnienia co będzie dalej z Lenką i czy jeszcze wróci do rodziny!

Co z Lenką? Kiedy w końcu wróci, bo jakoś długo jej nie ma.

Już nie gra więc udają ze wyjechała.

No tak, ale chciałabym żeby jej watek był normalnie wyjaśniony a nie takie zamiatanie pod dywan.

Miała być chyba do końca wakacji ? przedłużyli pobyt bo pewnie nie mogą znaleźć nowej dziewczynki do grania... Albo tamta poprzednia Lenka musi się skupić na swojej szkole. W każdym razie przeginają z tą Lenką - dziecko widmo.

Tyle się już wydarzyło u Zduńskich, a Lenki nadal nie ma? Zapadło się im to jedno najstarsze dziecko i jakoś nikt, nic o tym nie wspomina. Dziwnie to wygląda? Jako widz, czuje się oszukiwana? Drodzy producenci może szybciej rozwiążcie ten problem?

A Lenkę to chyba na stałe w sanatorium zamknęli, nawet scenarzyści o tej postaci zapomnieli.

Nie no, szkoda słów, cała rodzina, a o Lence słuch zaginął. Już się nie upokarzajcie tymi postami z tego, bo widzowie to nie debile.

Brakuje mi Lenki ~ nagle zniknęła i nie wraca , co z nią, zastanawiam się czy wróci ??‍♀️?

Tyle mają dzieci, że o jednym zapomnieli żeby odebrać je z sanatorium ??

Sprawdź też: Kinga i Piotrek pożegnali M jak miłość. Ostatni dzień Katarzyny Cichopek i Marcina Mroczka na planie w rodzinie Zduńskich - ZDJĘCIA

To tylko niektóre z opinii widzów "M jak miłość", którzy nie mogą się pogodzić z tym, że Lenki już nie ma w serialu. Także na profilu SuperSeriale.se.pl na Facebooku od dawna trwa dyskusja internautów na temat niewyjaśnionego zniknięcia Lenki i innych bohaterów, którzy byli kiedyś członkami obsady "M jak miłość", ale już się nie pojawiają na ekranie.

"Lenka gdzieś zniknęła jak połowa aktorów z tego serialu,watek urwany i zanim człowiek się zorientuje już aktora nie ma"

"Był taki odcinek jak została odwieziona do sanatorium. Czasami jest wspominana. Dziewczynka grająca Lenka odeszła z serialu" - podejrzewa jeden z fanów.

Lenka ostatni raz pojawiła się w 1614 odcinku "M jak miłość", w listopadzie zeszłego roku. W serialowej rzeczywistości było wtedy lato, teraz Zduńscy szykują się do świąt Bożego Narodzenia, więc Lenki nie ma w rodzinie prawie pół roku. 13-letnia córka Zduńskich wyjechała na leczenie do sanatorium w Bukowinie Tatrzańskiej i słuch po niej zaginął! Choroba Lenki, poważne problemy ze zdrowiem, nawracająca angina, doprowadziły do tego, że opuściła rodzinę Zduńskich i nic nie wskazuje na to, by miała wrócić. Wręcz przeciwnie!

W kręconych właśnie nowych odcinkach "M jak miłość", które będą emitowane w kolejnym sezonie po wakacyjnej przerwie w domu Kingi i Piotrek pierwsze skrzypce grają młodsze dzieci - 8-letni syn Misiek i 2-letnie bliźniaczki - Emilka i Zuzia.

Lenka z M jak miłość zmieniła się nie do poznania. Córka Kingi i Piotrka ma już 12 lat! Katarzyna Cichopek ujawniła ważny szczegół
M jak miłość. Kinga znów zobaczy dzieci, ale nie wszystkie! Tak skończy się choroba Zduńskiej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze