M jak miłość. Franka nie wytrzyma kolejnych dramatów. Załamie się i rzuci się po pomoc do oszukanego Pawła

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Franka nie wytrzyma kolejnych dramatów. Załamie się i rzuci się po pomoc do oszukanego Pawła

M jak miłość. Franka nie wytrzyma kolejnych dramatów. Załamie się i rzuci się po pomoc do oszukanego Pawła

2022-07-07 13:43

Wytrzymałość Franki (Dominika Kachlik) z "M jak miłość" też ma swoje granice i nawet ona nie odnajdzie się we własnej spirali kłamstw i dramatów, które czekają ją w nowych odcinkach. Zamieszanie, które widzowie zobaczą w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wykroczy poza granicę zdrowego rozsądku, a Paweł (Rafał Mroczek) dawno nie był tak zwodzony. Góralka będzie miała dość kłamstw, sekretów, problemów. W końcu nie wytrzyma i rzuci się po ratunek do oszukiwanego męża, chociaż to ona sama jest odpowiedzialna za okropieństwa, które doganiają ją z przeszłości.

Zdesperowana Franka z "M jak miłość" rzuci się po pomoc do oszukanego Pawła 

Życie Franki w "M jak miłość" po wakacjach zamieni się w koszmar. Lawina nieszczęść czeka ją i Zduńskiego, który jeszcze nie zdążył dowiedzieć się, że żona go oszukała w sprawie ciąży i porzucenia 10-letniego Adama (Liam Culbreth) w Stanach. Prawda wyjdzie na jaw dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022, a jak pisaliśmy TUTAJ, Adam i opiekunowie chłopca zjawią się w Polsce. Franka sama wplątała się w spiralę oszustw, bo przecież mogła jeszcze przed ślubem przyznać się, że urodziła syna, ale oddała go pod opiekę tajemniczemu małżeństwu Marcie i Karolowi Lewickich. 

Frankę przerośnie sytuacja w "M jak miłość' po przerwie wakacyjnej i stanie się bezradna. Jak podaje portal światseriali.pl któregoś dnia zwierzy się oszukanemu Pawłowi, że najzwyczajniej w świecie ma wszystkiego dość. - Paweł, ja sobie nie umiem z tym poradzić - oznajmi góralka w jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość"

Sprawdź: M jak miłość. Janek nie żyje? Pojawiły się już czarne scenariusze, że ukochany Soni zginął po ucieczce przed mafią! - ZDJĘCIA

Franka z "M jak miłość" przeżyje prawdziwy koszmar, a wszystko przez swoją głupotę. Jak inaczej nazwać tyle kłamstw, którymi Zduńska uraczyła Pawła? Koniec końców, sytuacja stanie się na tyle zła, że kobieta wyląduje w szpitalu! Dominika Kachlik wrzuciła kilka zdjęć ze szpitalnego łóżka, o czym pisaliśmy m.in. TUTAJ. Sprawa wygląda na poważną, a góralkę prawdopodobnie czeka operacja. Póki co nie jest jasne czy chodzi o sprawę ciąży, o którą starają się Zduńscy. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Franka i Paweł nadal będą uczęszczać do ginekologa, bo Zduński marzy o dziecku. Możliwe, że pobyt w szpitalu będzie powiązany z tymi problemami, ale to okaże się niebawem.

Trzeba przyznać, że Franka z "M jak miłość" wpakuje się w wielkie kłopoty, które zaczęły się już w zeszłym sezonie. Teraz oszustwa góralki dadzą się we znaki wszystkim, a ona pogubi się i jak się okazuje, sama poprosi Pawła o pomoc. Z naszych informacji wynika, że pomimo iż Zduński pozna prawdę o synu żony, o jej kłamstwach, nie zostawi jej samej i będzie czuwał przy ukochanej w szpitalu. 

Przeczytaj: M jak miłość. Nieszczęścia u Mostowiaków! Nie dość, że Barbara będzie bała się o rodzinę, to jeszcze Józek Modry dołoży jej zmartwień - ZDJĘCIA

M jak miłość. Zamiana braci Zduńskich w nowym sezonie! Piotrek zagra Pawła i na odwrót?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze