M jak miłość. Emisja 5 dni w tygodniu?! Jest decyzja stacji

2021-07-29 0:47
M jak miłość. Emisja 5 dni w tygodniu?! Jest decyzja stacji
Autor: MTL Max Film M jak miłość. Emisja 5 dni w tygodniu?! Jest decyzja stacji

Fani "M jak miłość" dopną swego? Od dłuższego czasu widzowie narzekają na częstotliwość emisji ich ulubionego serialu. Wierni fani "M jak miłość" pamiętają czasy, kiedy mogli oglądać serial kilka razy w tygodniu. Teraz jest to zaledwie poniedziałek i wtorek. Widowie chcą rozwinięcia niektórych wątków i emisji "M jak miłość" w pozostałe dni. Obserwatorzy profilu hitu TVP na Instagramie, w końcu doczekali się niełatwej decyzji, którą musiała podjąć stacja. Jedno pytanie zmieniło wszystko.

M jak miłość 5 dni w tygodniu? Fani proszą o to od dawna 

Fani "M jak miłość" od dawna nie mogli pogodzić się z tym, że ich ulubiony serial został skrócony do emisji jedynie w poniedziałki i wtorki. "M jak miłość" nadal osiąga bardzo wysokie progi oglądalności i zdobywa kolejne nagrody. Aktorki i aktorzy z "M jak miłość" często chwalą się sukcesami, jakie odnosi serial. Mimo to pozostawało tajemnicą, czy produkcja zgodziłaby się na pomnożenie pracy i emisję "M jak miłość" z większą częstotliwością.

Na wiele pytań dotyczących serialu można znaleźć odpowiedź na stronach fanowskich, ale również oficjalnych profilach serialu "M jak miłość". To właśnie na Instagramie jeden z obserwatorów zadał konkretne pytanie o możliwość emisji serialu pięć dni w tygodniu. 

Przeczytaj: Ula z "M jak miłość" od lat walczy z poważną chorobą psychiczną! Iga Krefft żałuje, że przez serial nie zaczęła się na czas leczyć - ZDJĘCIA

M jak miłość przerwane. Kinga Zduńska nie może nagrać przez jeden istotny szczegół
M jak miłość
Autor: Instagram M jak miłość

Fani "M jak miłość" niejednokrotnie prosili o przedłużenie emisji nowych odcinków serialu. Na profilu SuperSeriali na Facebooku, na postawione pytanie o to, czy widzowie mają ochotę oglądać odcinki również w wakacje, większość była zgodna. 

- Tak. To mój ulubiony serial który oglądam juz przeszło 20 lat, bardzo chce by dalej był ten serial na antenie..- pisze jeden z internautów. 

- Ja bym mogla oglądac codziennie tak lubie ten serial ale potwierdzam wersje ze aktorom tez nalezy sie odpoczynek - słusznie zauważa ktoś inny.

Co ciekawe, ekipa "M jak miłość" i moderatorzy stron, niezbyt często ustosunkowują się do pytań i próśb fanów. Tym razem, na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie zrobiono jednak wyjątek.

- Czy to prawda że m jak miłość będzie lecieć od poniedziałku do piątku? - zapytał jeden z obserwatorów profilu "M jak miłość" na Instagramie, pod najnowszym zdjęciem serialowej Anety (Ilona Janyst) i Iwony (Hanna Śleszczyńska). 

- Nie :) - odpowiedział widzowi moderator profilu "M jak miłość" w komentarzu, czym zakończono wszelkie spekulacje i domysły.

Przeczytaj: Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę - WIDEO

M jak miłość
Autor: Instagram M jak miłość

Moderatorzy oficjalnych kont "M jak miłość" na Instagramie także pytają obserwatorów o zdanie na temat emisji serialu.

- A wam jak mijają wakacje? - można przeczytać pod zdjęciem Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). - Dobrze, brakuje nad serialu, pozdrawiam ekipę M jak miłość - odpowiada jeden z widzów.

To nie jest jednak koniec, bo wierni fani "M jak miłość" sami z siebie często deklarują, że tęsknią za ulubionymi bohaterami, kiedy nie ma odcinków.

- Tęsknimy za wami!

- Kiedy będą nowe odcinki? Już nie mogę się doczekać!

Widzowie "M jak miłość" mogą czuć się niepocieszeni, bo produkcja serialu nie ma zamiaru zwiększyć częstotliwości emisji Emki. Trudno powiedzieć, z czego wynika taka, a nie inna decyzja stacji TVP. Możliwe, że aktorzy nie wyrażają zgody na to, by zacząć pracować więcej i ciężej. Może to również wynikać z braku możliwości organizacji pracy tak, by móc nagrywać o wiele dłużej. Niestety póki co, "M jak miłość" będzie emitowane w poniedziałek i wtorek, a TUTAJ szukaj informacji, kiedy pojawią się nowe odcinki!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE