M jak miłość. Emisja 5 dni w tygodniu?! Jest decyzja stacji

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Emisja 5 dni w tygodniu?! Jest decyzja stacji

M jak miłość. Emisja 5 dni w tygodniu?! Jest decyzja stacji

2021-07-29 0:47

Fani "M jak miłość" dopną swego? Od dłuższego czasu widzowie narzekają na częstotliwość emisji ich ulubionego serialu. Wierni fani "M jak miłość" pamiętają czasy, kiedy mogli oglądać serial kilka razy w tygodniu. Teraz jest to zaledwie poniedziałek i wtorek. Widowie chcą rozwinięcia niektórych wątków i emisji "M jak miłość" w pozostałe dni. Obserwatorzy profilu hitu TVP na Instagramie, w końcu doczekali się niełatwej decyzji, którą musiała podjąć stacja. Jedno pytanie zmieniło wszystko.

M jak miłość 5 dni w tygodniu? Fani proszą o to od dawna 

Fani "M jak miłość" od dawna nie mogli pogodzić się z tym, że ich ulubiony serial został skrócony do emisji jedynie w poniedziałki i wtorki. "M jak miłość" nadal osiąga bardzo wysokie progi oglądalności i zdobywa kolejne nagrody. Aktorki i aktorzy z "M jak miłość" często chwalą się sukcesami, jakie odnosi serial. Mimo to pozostawało tajemnicą, czy produkcja zgodziłaby się na pomnożenie pracy i emisję "M jak miłość" z większą częstotliwością.

Na wiele pytań dotyczących serialu można znaleźć odpowiedź na stronach fanowskich, ale również oficjalnych profilach serialu "M jak miłość". To właśnie na Instagramie jeden z obserwatorów zadał konkretne pytanie o możliwość emisji serialu pięć dni w tygodniu. 

Przeczytaj: Ula z "M jak miłość" od lat walczy z poważną chorobą psychiczną! Iga Krefft żałuje, że przez serial nie zaczęła się na czas leczyć - ZDJĘCIA

M jak miłość przerwane. Kinga Zduńska nie może nagrać przez jeden istotny szczegół
M jak miłość

i

Autor: Instagram M jak miłość

Fani "M jak miłość" niejednokrotnie prosili o przedłużenie emisji nowych odcinków serialu. Na profilu SuperSeriali na Facebooku, na postawione pytanie o to, czy widzowie mają ochotę oglądać odcinki również w wakacje, większość była zgodna. 

- Tak. To mój ulubiony serial który oglądam juz przeszło 20 lat, bardzo chce by dalej był ten serial na antenie..- pisze jeden z internautów. 

- Ja bym mogla oglądac codziennie tak lubie ten serial ale potwierdzam wersje ze aktorom tez nalezy sie odpoczynek - słusznie zauważa ktoś inny.

Co ciekawe, ekipa "M jak miłość" i moderatorzy stron, niezbyt często ustosunkowują się do pytań i próśb fanów. Tym razem, na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie zrobiono jednak wyjątek.

- Czy to prawda że m jak miłość będzie lecieć od poniedziałku do piątku? - zapytał jeden z obserwatorów profilu "M jak miłość" na Instagramie, pod najnowszym zdjęciem serialowej Anety (Ilona Janyst) i Iwony (Hanna Śleszczyńska). 

- Nie :) - odpowiedział widzowi moderator profilu "M jak miłość" w komentarzu, czym zakończono wszelkie spekulacje i domysły.

Przeczytaj: Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę - WIDEO

M jak miłość

i

Autor: Instagram M jak miłość

Moderatorzy oficjalnych kont "M jak miłość" na Instagramie także pytają obserwatorów o zdanie na temat emisji serialu.

- A wam jak mijają wakacje? - można przeczytać pod zdjęciem Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). - Dobrze, brakuje nad serialu, pozdrawiam ekipę M jak miłość - odpowiada jeden z widzów.

To nie jest jednak koniec, bo wierni fani "M jak miłość" sami z siebie często deklarują, że tęsknią za ulubionymi bohaterami, kiedy nie ma odcinków.

- Tęsknimy za wami!

- Kiedy będą nowe odcinki? Już nie mogę się doczekać!

Widzowie "M jak miłość" mogą czuć się niepocieszeni, bo produkcja serialu nie ma zamiaru zwiększyć częstotliwości emisji Emki. Trudno powiedzieć, z czego wynika taka, a nie inna decyzja stacji TVP. Możliwe, że aktorzy nie wyrażają zgody na to, by zacząć pracować więcej i ciężej. Może to również wynikać z braku możliwości organizacji pracy tak, by móc nagrywać o wiele dłużej. Niestety póki co, "M jak miłość" będzie emitowane w poniedziałek i wtorek, a TUTAJ szukaj informacji, kiedy pojawią się nowe odcinki!

Najnowsze