M jak miłość. Duch zmarłego ojca Majki zacznie nękać bistro Kingi? Dobre serce Zduńskiej ją zgubi!

i

Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość. Duch zmarłego ojca Majki zacznie nękać bistro Kingi? Dobre serce Zduńskiej ją zgubi!

M jak miłość. Duch zmarłego ojca Majki zacznie nękać bistro Kingi? Dobre serce Zduńskiej ją zgubi!

W nowym sezonie "M jak miłość" razem z Majką (Laura Samojłowicz) do życia Zduńskich wrócą upiory z jej przeszłości?! Dawna kochanka Pawła (Rafał Mroczek) musiała walczyć o niego ze swoim ojcem (Marek Ślosarski), który nękał "Oazę" na wszelkie możliwe sposoby, aby chłopaka wykurzyć z jej życia. Dawne akcje ojca i rozstanie z Pawłem położyły się cieniem na całym jej życiu - wyjazd z kraju, a po śmierci matki rozpacz, uzależnienia i nędza. W powakacyjnych odcinka "M jak miłość" Majka wróci i ruszy prosto do bistro Kingi (Katarzyna Cichopek)! Wszystko wskazuje na to, że będzie próbowała odzyskać Pawła dla siebie... Jaką cenę zapłaci Zduńska za przygarnięcie bezdomnej Majki z traumą ojca w duszy? Sprawdź co już wiemy!

Ojciec Majki w "M jak miłość" wróci razem z nią! Chojnacki nie żyje, ale w jej duszy gra pierwsze skrzypce! Czy Majka zniszczy bistro Kingi?

W nowym sezonie "M jak miłość" do życia Pawła wróci Majka. Dawna niewinna, wrażliwa dziewczyna zamieni się w dorosła kobietę z mroczną przeszłością i silnym postanowieniem zemsty za swoje krzywdy. Bardzo prawdopodobne jest, że spróbuje odzyskać dla siebie Pawła, który kilkanaście lat temu jej się oświadczył. Czy głodna, bezdomna, bezrobotna Chojnacka stanie się nieodrodną córeczką swojego tatusia i zacznie stosować jego obrzydliwe metody do osiągnięcia celu? 

Przypomnijmy - ojciec Majki w "M jak miłość" był zawsze przeciwny jej związkowi z Pawłem. buntował córkę przeciw Zduńskiemu, sugerował jego zdrady i twierdził, że chłopak ją wykorzystuje. 

- Nieźle się chłopak urządził! Ty za niego zasuwasz, a on odpoczywa u nas na działce z dziewczyną - twierdził Chojnacki, kiedy okazało się, że Majka przejęła część obowiązków Pawła w "Oazie". 

Ale to tatusiowi w "M jak miłość" nie wystarczyło... Wpływowy biznesmen zażądał od Pawła, aby zwolnił jego córkę z pracy, a kiedy i to się nie udało, zaczął nasyłać na lokal kontrole z sanepidu i urzędu skarbowego! Czy Majka spróbuje tych samych sztuczek w odnowionym przez Frankę (Dominika Kachlik) bistro Kingi?

Zobacz koniecznie: M jak miłość po wakacjach 2021. Przerażające odkrycie Budzyńskiego o córce. Wypadek Ani to będzie dopiero początek

M jak miłość po wakacjach 2021. Tak wygląda Nasz Zielony Sad, nowe bistro Kingi po zmianach. Duch Dziadka Lucjana obecny w każdym kącie
M jak miłość, odc. 609: Majka (Laura Samojłowicz), jej ojciec Chojnacki (Marek Ślosarski)

i

Autor: tvp/vod

Zatruty przez ojca umysł Majki w "M jak miłość" ostatecznie przyniósł trefne "owoce". Chojnacka zaczęła podejrzewać Pawła o liczne zdrady i ostatecznie rzuciła go z zazdrości o Magdę (Anna Mucha). Ojciec umarł, ale niewątpliwie wycisnął w duszy córki swoje czarne piętno...

Czy Majka w "M jak miłość", dziewczyna z dobrego domu, która sięgnęła dna nie będzie już miała żadnych hamulców i zacznie odzyskiwanie Pawła od zniszczenia największego sukcesu jego narzeczonej Franki, jakim jest bistro? Jest to wysoce prawdopodobne! Toksyczni ludzie nigdy nie schodzą z tego świata i są zawsze obecni w duszy tych, których "zatruwali", najczęściej swoich dzieci.  

Jak pisaliśmy TUTAJ - Kinga w "M jak miłość" po wakacjach 2021 zatrudni Majkę u siebie jako kelnerkę, a ta szybko zacznie to wykorzystywać. Zduńska zaprosi też bezdomną kobietę do zamieszkania w domu na Deszczowej! Czy mając takie wejście w życie Zduńskiej Majka wykorzysta to metodami swojego ojca? Jeżeli tak, być może zniszczy nie tylko bistro, ale i życie Zduńskich i miłość Rafała z Franką!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3245: Iga zatai przed Michałem straszną informację o oszustce Klaudii. Nie pozwoli mu odkryć prawdy

M jak miłość po wakacjach 2021. Majka (Laura Samojłowicz)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Majka (Laura Samojłowicz)
M jak miłość odc. 1579. Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1579. Kinga (Katarzyna Cichopek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze