M jak miłość

M jak miłość. Cudowna nowina u Franki i Pawła na święta! Uczczą to całą rodziną - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-17 11:21

W „M jak miłość” nastąpi duży powód do radości u Zduńskich! Fanów czeka niespodzianka świąteczna ze strony Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek), ale nie tylko. W okolicach świąt Bożego Narodzenia u Zduńskich zagości wielka radość i wszyscy będą świętować wspaniałą nowinę. Franka z „M jak miłość” wiele ostatnio przeszła, a poznanie syna Adama (Liam Culbreth) wcale nie zakończyło się happy endem. Okazało się, że Lewiccy są nieugięci, a ona sama musi stoczyć walkę o to, by móc zostać matką po raz drugi. Planowana operacja góralki odbędzie się już niebawem i właśnie z tym związana jest świąteczna nowina!

Cudowna wiadomość u Franki i Pawła z „M jak miłość” na święta Bożego Narodzenia 

Franka pragnie dziecka jak niczego innego na świecie. Długo ukrywała fakt urodzenia syka Adama, który niedawno pojawił się w Polsce wraz z adopcyjnymi rodzicami - Martą (Natalia Sikora) i Karolem (Konrad Marszałek) Lewickimi. Małżeństwo nie dopuściło góralki do chłopca, a Paweł doradził żonie zapomnienie o Adamie i skupienie się na ich wspólnej przyszłości. Tym bardziej, że chłopiec wydawał się bardzo szczęśliwy przy Lewickich. Zduńska natychmiast zajęła się drugą ciążą, bo pragnie urodzić Pawłowi dziecko, ale cały czas walczy z endometriozą i pozostaje pod opieką lekarza. Niebawem w „M jak miłość” odbędzie się operacja kobiety, która ma pomóc w planowanym zajściu w ciężę. Zduński będzie wspierał ukochaną całym sercem i nawet Magda (Anna Mucha) przyzna, że rozumie Frankę jak nikt inny. 

Komplikacje Franki po operacji 

Niestety operacja nie do końca przebiegnie po myśli pacjentki i lekarzy. - Torbiel usunęliśmy. Natomiast jeśli chodzi o udrożnienie jajowodów były pewne problemy, mam jednak nadzieję, że wszystko poszło pomyślnie. Ale wszystko okaże się za jakiś czas - usłyszy niebawem zaniepokojony Paweł. Wkrótce w "M jak miłość" Zduński przekaże ponure wieści Magdzie, która jak nikt inny rozumie, co to znaczy starać się o dziecko. Sama nie mogła dać Andrzejowi (Krystian Wieczorek) potomstwa, ponieważ to zbyt ryzykowne przy chorym sercu. - Lekarka powiedziała, że zabieg może nie załatwić sprawy i problem będzie nawracał. Ale jesteśmy dobrej myśli, walczymy... - oznajmi Paweł Budzyńskiej i faktycznie małżeństwo się nie podda. 

Świąteczne nagranie z planu „M jak miłość” wiele zdradza 

Właśnie ciąży Franki dotyczy świąteczna niespodzianka w „M jak miłość”. Pisaliśmy już, że w grudniu TVP2 wyemituje specjalny odcinek świąteczny z okazji świąt Bożego Narodzenia. Poinformowali o tym Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek, a także Rafał Mroczek. Aktorzy pochwalili się nagraniami z planu „M jak miłość”, gdzie panują świąteczne dekoracje i wyjątkowy klimat. Serialowy Paweł zdradził, że on i Franka będą niebywale szczęśliwi na święta, co udowadnia nagranie, na którym para tańczy wraz z Kingą i Piotrkiem wśród choinek i bawi się w najlepsze. Oznacza to, że operacja Franki przebiegnie pomyślnie i będzie się z czego cieszyć! To dobra wiadomość, bo Paweł przed tak ważnym zabiegiem żony, będzie odchodził od zmysłów! Na szczęście na nagraniach braci Mroczek i Katarzyny Cichopek widać, że serialowa Franka jest w świetnej kondycji. 

- Szykujemy specjalny odcinek Emki na Święta Bożego Narodzenia. Będzie ciekawie i pojawią się niespodzianki. @mjakmilosc.official #actorlife #serial #mjm - napisał na Instagramie Marcin Mroczek. Wiadomo także, że w specjalnym świątecznym odcinku wystąpi Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski), który na co dzień mieszka w Australii i bardzo dawno nie widział się z Mostowiakami. 

Świąteczna niespodzianka od M jak miłość! Pierwszy raz powstanie specjalny odcinek serialu z okazji Bożego Narodzenia
Najnowsze