M jak miłość

Świąteczna niespodzianka od M jak miłość! Pierwszy raz powstanie specjalny odcinek serialu z okazji Bożego Narodzenia - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-11-16 15:00

Bohaterowie "M jak miłość" szykują dla fanów serialu wielką niespodziankę! W tym roku święta Bożego Narodzenia będą inne niż zwykle, a produkcja hitu TVP2 postanowiła uczcić ten wyjątkowy czas i zaoferować widzom specjalny odcinek przygód rodu Mostowiaków. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek podzielili się fantastyczną nowiną i pokazali kulisy kręcenia świątecznego odcinka "M jak miłość". Zapowiadany jest powrót bohaterów, którzy na co dzień nie występują już w serialu, a także więcej zaskakujących niespodzianek.

"M jak miłość". Wyjątkowy odcinek świąteczny już w grudniu!

Gwiazdy "M jak miłość" ogłaszają kręcenie specjalnego odcinka serialu i zapowiadają, że pierwszy raz zdecydowano się na tak uroczysty odcinek hitu TVP2. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek już teraz pracują na planie, by dać widzom niespodziankę w grudniu. W okolicach świąt Bożego Narodzenia pojawi się bowiem specjalne wydanie "M jak miłość", gdzie wystąpią znane postaci, ale też osoby, które zniknęły z aktualnych odcinków! 

- Słuchajcie, dzisiaj od rana nagrywamy specjalny, świąteczny odcinek - zapowiada Marcin Mroczek na swoim koncie na Instagramie. - Pierwszy raz taki odcinek nagrywamy. Święta w rodzinie Mostowiaków i Zduńskich! - dodaje aktor i mocno przytula serialową żonę. - Ale u nas świątecznie, pięknie! Wszyscy wybieramy się do Grabiny na wielkie święta u babci! - dodaje uśmiechnięta Katarzyna Cichopek. - Będą niespodzianki, bo zobaczycie kogoś, kogo dawno u nas nie było - wyjaśnia Marcin Mroczek wprost z planu "M jak miłość". 

Świąteczny klimat u Zduńskich w "M jak miłość" 

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek pokazali udekorowany dom Zduńskich i pochwalili się, że pracują w iście świątecznej atmosferze. Na nagraniach serialowych Zduńskich widać Miśka (Aleksander Bożyk), a aktorzy zapowiadają wizytę u Barbary (Teresa Lipowska) w Grabinie. Póki co pozostaje tajemnicą, kto wystąpi w świątecznym wydaniu "M jak miłość", ale według słów Cichopek i Mroczka, to będzie duże zaskoczenie! Pozostaje tylko czekać na grudzień. 

Świąteczna niespodzianka od M jak miłość! Pierwszy raz powstanie specjalny odcinek serialu z okazji Bożego Narodzenia
Najnowsze