M jak miłość. Ciężka choroba Kingi. Nikt nie będzie wiedział co dolega żonie Piotrka – ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ciężka choroba Kingi. Nikt nie będzie wiedział co dolega żonie Piotrka – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Ciężka choroba Kingi. Nikt nie będzie wiedział co dolega żonie Piotrka – ZDJĘCIA, WIDEO

Kinga z "M jak miłość", którą gra Katarzyna Cichopek będzie ciężko chora, a sama aktorka ujawniła niepokojące nagranie z planu. Gwiazda "M jak miłość" zdradziła, że to będzie coś poważnego, a do tego nikt nie będzie wiedział, co tak naprawdę dolega jej bohaterce! Choroba Kingi to jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic "M jak miłość". Czy u żony Piotrka (Marcin Mroczek) odezwą się problemy zdrowotne z przeszłości? Jedno jest pewne - Kinga będzie w bardzo złym stanie, momentami aż nie będzie mogła wstać z łóżka! Zobaczcie co mówi na ten temat Cichopek na WIDEO i jak bardzo będzie chora w GALERII ZDJĘĆ!

Dramat Zduńskich w "M jak miłość! Nikt nie wie, na co zachoruje Kinga!

Kinga z "M jak miłość" ujawniła na swoim profilu na Instagramie film WIDEO, na którym nagrywa sceny do nowych odcinków. Pisaliśmy jako pierwsi, e Zduńska będzie bardzo chora, ale wtedy jeszcze nie było wiadomo, że lekarze nie będą umieli ustalić diagnozy! Katarzyna Cichopek ujawniła jak będzie wyglądała chora Kinga- zobacz w GALERII ZDJĘĆ I NA WIDEO!

- Ja już po make'upie, ale źle wyglądam - Cichopek pokazała bladą szarą twarz na WIDEO. - Nagrywamy sceny "mojej choroby"!

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1618: Marzenka zanim zginie w wypadku powierzy Uli tajemnicę swojej ciąży! - ZDJĘCIA

Na WIDEO widzimy, jak biedna Kinga w szlafroczku snuje się po planie "M jak miłość". Do serialowej choroby dochodzi jeszcze zwyczajowe długie oczekiwanie na nowe ujęcia. W końcu Cichopek kładzie się na piętrowym łózko swoich serialowych dzieci i przytula do wielkiego pluszaka. Wygląda na bardzo zmęczoną! 

- Nie mogę powiedzieć, co mi będzie dolegało. Jeszcze nikt tego nie wie! - zdradza Cichopek.

Nie wiadomo więc, czy u Zduńskiej w "M jak miłość" odezwie się anemia, która ujawniła się już w 1027 odcinku serialu, kiedy Kinga była w ciąży. Ale nawrót tej podstępnej choroby nastąpił w 1464 odcinku i nie jest pewne, czy lekarze do końca sobie z tym poradzili.

Jednak zdjęcia z Instagrama Cichopek pokazują też napisy "The girl is on fire", co jest tytułem hitu Alicii Keys i oznacza w tłumaczeniu: - Ta dziewczyna płonie! - zobacz w GALERII ZDJĘĆ. Jeżeli nie chodzi tylko o pożądanie do Piotrka, może to oznaczać wysoką gorączkę, która z anemią nie ma nic wspólnego! A może u Kingi odezwie się jakiś uraz, którego doznała w wypadku na schodach?   

Nie przegap: Śmierć Rogowskiego w M jak miłość. Robert Moskwa potwierdza, że Artur umrze w 1620 odcinku! To lepsze niż śmierć w kartonach - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kinga w szpitalu! Tajemnicza choroba żony Piotrka ciosem dla Zduńskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze