M jak miłość. Budzyński uratuje dom na Wietrznej?! Kinga nie zniesie łez Joasi

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Budzyński uratuje dom na Wietrznej?! Kinga nie zniesie łez Joasi

M jak miłość. Budzyński uratuje dom na Wietrznej?! Kinga nie zniesie łez Joasi

2021-08-07 19:20

W "M jak miłość" szykuje się smutny koniec domu na Wietrznej. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wróci z Francji z koszmarnymi długami, a w Warszawie nie będzie czekała na nią, ani praca, ani miłość. I wszystko wskazuje na to, że Chodakowska już w 1596 odcinku serialu będzie zmuszona sprzedać najcenniejszą pamiątkę swojego życia - dom na Wietrznej, w którym przeżyła najważniejsze chwile swojego życia! I wtedy, na prośbę Kingi (Katarzyna Cichopek), najlepszej przyjaciółki żony, do akcji wkroczy kancelaria Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)! Czy mąż Magdy (Anna Mucha) i spółka uratują dom na Wietrznej w "M jak miłość"?

"M jak miłość". Zduńscy uratują dom na Wietrznej?! Kinga pożałuje Joasi

W 1596 odcinku "M jak miłość" Joasia przejdzie załamanie nerwowe. Po powrocie z Francji zostanie dosłownie z niczym. W rozmowie z Kingą Chodakowska zdradzi, że jej ojciec źle zainwestował pieniądze i narobił sobie strasznych długów. Prawdopodobnie to było przyczyną jego zawału i nagłej śmierci. Co gorsze, Joasia w Warszawie praktycznie nie ma czego szukać - jej pracę w bistro przejęła Franka (Dominika Kachlik), w wydawnictwie Michała (Paweł Deląg) Iza (Adriana Kalska). A miłość? Jaka miłość - Leszek (Sławek Uniatowski)  baluje gdzieś na końcu świata z nowa kochanką (Dominika Kryszczyńska)! I tak Joasia dojdzie do wniosku, że jedyne co jej zostało to sprzedać dom na Wietrznej...

Kiedy Kinga w 1596 odcinku "M jak miłość" wysłucha skarg Joasi wzruszą ją prawdziwe łzy przyjaciółki i zaproponuje rozwiązanie. Zduńska wpadnie na pomysł, aby do pomocy wciągnąć właśnie wspólników Budzyńskiego! 

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Koniec domu na Wietrznej. Joasia na długi odda ostatnią pamiątkę

Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko

- Mój tato zainwestował wszystkie oszczędności w drogą, bardzo ekskluzywną restaurację, wpadł w długi, musiał zamknąć biznes. I chyba to doprowadziło go do zawału. Dlatego właśnie zaraz po pogrzebie wróciłam do Polski... I szukam pracy. Po prostu rozpuszczam wici. Jakbyś o czymś słyszała, to daj znać... - doda Joasia. 

- Oczywiście, rozejrzę się, popytam znajomych... A czego konkretnie szukasz? Jaka branża? - odpowie Kinga. 

- Już jakiś czas temu, jeszcze przed śmiercią taty, zaczęłam przeglądać ogłoszenia w Internecie. Najpierw celowałam ambitnie - galerie, domy aukcyjne... Ale teraz jestem w takiej sytuacji, że wezmę cokolwiek. I prawda jest taka, że jeśli szybko nie znajdę jakiejś roboty, to będę musiała sprzedać dom na Wietrznej - zdradzi Chodakowska ze łzami w oczach.

- Już jakiś czas temu, jeszcze przed śmiercią taty, zaczęłam przeglądać ogłoszenia w Internecie. Najpierw celowałam ambitnie - galerie, domy aukcyjne... Ale teraz jestem w takiej sytuacji, że wezmę cokolwiek. I prawda jest taka, że jeśli szybko nie znajdę jakiejś roboty, to będę musiała sprzedać dom na Wietrznej - stwierdzi bliska łez Chodakowska.

- Nawet o tym nie myśl... Zresztą, na pewno zaraz coś się znajdzie, zobaczysz. Poproszę Piotrka, żeby pogadał z Wernerem, on ma sporo kontaktów... - obieca Zduńska.

Wygląda więc na to, że wspólnicy kancelarii Budzyńskiego i Wernera w "M jak miłość" będą ratować dom na Wietrznej. Być może znajd Joasi prac, a może znajdą dobrego kupca na to cudowne miejsce. Nie wykluczamy też, że pomoc nadejdzie z niespodziewanej strony...  

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3271: Michał molestowany przez Klaudię. Zwiąże Brzozowskiego i zacznie go obmacywać - ZDJĘCIA

Najnowsze