M jak miłość

M jak miłość. Barbara przyzna, że małżeństwo Mateusza to błąd! Ostro weźmie się za wnuka po przyjeździe – WIDEO, ZDJĘCIA

2022-10-25 11:11

Barbara (Teresa Lipowska) mówi wprost, że ślub Lilki (Monika Mielnicka) z jej wnukiem, był błędem! Niebawem w "M jak miłość" Mostowiakowa wreszcie spotka się z Mateuszem (Krystian Domagała), który wróci do Grabiny po długiej nieobecności, co wywoła lawinę zdarzeń. Lilka tylko na to liczyła! Spotkać się z mężem i prosić o wybaczenie. Szkoda tylko, że głowa rodu rodziny Mostowiaków nie będzie już taka przychylna dziewczynie... Wkrótce w "M jak miłość" Barbara stwierdzi, że wnuk pobrał się za wcześnie i teraz są tego konsekwencje...

Barbara przyznaje, że ślub Mateusza i Lilki był pomyłką! Nie pomoże w pogodzeniu się Lilki i Mateusza w "M jak miłość"?

Barbara zawsze chce dla wszystkich dobrze, słucha i pomaga. Czeka na Mateusza z utęsknieniem i wreszcie, w 1683 odcinku "M jak miłość", po raz pierwszy od dawna zobaczy chłopaka i mocno go do siebie przytuli. Seniorka bardzo cierpiała, nie mając kontaktu z wnuczkiem, kiedy pracował na statku i odciął się od wszystkich po zdradzie Lilki z Ethanem (Paweł Roman). Właśnie dlatego Barbara nie będzie zachwycona pomysłem powrotu Mostowiaka do byłej żony. Zawsze wszystkich wspiera i wybacza, ale tym razem zrobi wyjątek?

- Mój ukochany Mateuszek, wrócił nareszcie do Grabiny! - chwali się Teresa Lipowska w "Kulisach M jak miłość". - Babcia oczywiście jest bardzo zadowolona, tak jak każda babcia, która się troszczy o swoich wnuków i myśli o nich - dodaje aktorka. - Barbara jest dla Mateusza jedną z najważniejszych osób w jego życiu. Najbardziej na statku tęsknił za Grabiną, za swoją babcią, no i oczywiście za Lilką - tłumaczy Krystian Domagała. - Mateusz wydoroślał, zmężniał, natomiast psychicznie on jest dotknięty. To jest trauma, która tak szybko się nie skończy. Nawet jeśli w jakiś sposób zostanie przygaszona ciężką pracą, to u niego, na dnie dusz, coś takiego nadal jest - przyznaje smutno serialowa Mostowiakowa. 

Teresa Lipowska zdradziła w "Kulisach M jak miłość", że zdaniem Barbary, ślub Mateusza i Lilki odbył się za wcześnie! Byli za młodzi i niegotowi. - Oni byli za młodzi na to małżeństwo, potem się to małżeństwo, potem się to wszystko rozleciało, Lilka bez sensu się zakochała... I znowu dla niej wielka trauma - mówi wprost serialowa Mostowiakowa, co tylko potwierdza, że babcia Mateusza uważa jego małżeństwo z Lilką za błąd.

Barbara w kolejnych odcinkach "M jak miłość" odradzi wnukowi powrót do Lilki?

Niebawem w "M jak miłość" zrobi się niezłe zamieszanie. Mateusz i Lilka spotkają się osobiście, ale to nie będzie miła pogawędka. Dopiero z biegiem czasu okaże się, że Mostowiak wcale nie zapomniał o byłej żonie i nawet pomoże jej w kryzysowej sytuacji. W jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość" pożyczy jej pieniądze, bo kochanek dziewczyny Ethan, zwariuje na jej punkcie, zacznie szantażować i grozić! Mateusz nie zostawi byłej żony w potrzebie i mimo wszystko, pomoże. - Pękniętego dzbana się tak łatwo nie skleja... Zobaczymy, może ich spotkanie coś zmieni. Może będą razem, a może nie... - mówi tajemniczo Teresa Lipowska w "Kulisach M jak miłość", a pewnego wieczora zobaczy, że wnuk jest naprawdę przybity. Pocieszy go, ale wcale nie będzie skłonna nakłaniać Mateusza do powrotu do byłej żony.

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze