M jak miłość

M jak miłość. Artur ulegnie podłej Ewie i zdradzi Marysię! To się źle skończy dla Rogowskich – ZDJĘCIA, WIDEO

W "M jak miłość" szykuje się zdrada Artura (Robert Moskwa)! Rogowski będzie długo się opierał, ale czar wspólniczki Ewy (Anna Kerth) okaże się silniejszy i pan doktor ulegnie! Tak to wygląda w "Kulisach M jak miłość" - Rogowski zbliża się do Ewy i całą mocą pakuje się w wielkie kłopoty. Artur już raz zdradził Marysię (Małgorzata Pieńkowska) z podstępną Teresą (Dominika Łakomska i wygląda na to, że znów da się omotać podobnie podłej kobiecie. Jakie będą skutki nowego romansu Artura? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

M jak miłość. Druga zdrada Artura. Marysia już tego nie wybaczy 

W "M jak miłość" szykuje się wielka afera u Rogowskich. Podstępna wspólniczka Artura i tajna Argasińskiego ostro namiesza nie tylko w przychodni, ale w prywatnym życiu bohaterów. Ewa ma zasadę "kropla drąży skałę" i dotąd będzie uwodziła Artura, aż postawi na swoim. Kiedy Rogowski zdecyduje się zadać ze wspólniczką i ukryć ten fakt przed żoną, będzie już bardzo źle. 

Ewa w "M jak miłość" nie będzie miała problemu, żeby zacząć źle traktować żonę szefa. Na każdym kroku będzie udowadniać, że to ona jest tu szefową, a Marysia jako niezbyt mądry i istotny pracownik ma jej słuchać. Artur będzie doskonale wiedział, co się dzieje i oficjalnie będzie stał u boku żony. Ale w tajemnicy przed nią zbliży się do Ewy... I to nie zapowiada się dobrze!

Jak pamiętamy Rogowski w "M jak miłość" ma już na sumieniu romans z podłą Teresą (Dominika Łakomska). Znajomość Artura z zaczął się od prośby przyszłej kochanki o pomoc przy wyborze nowego auta, a skończyło się wielkim dramatem. I znów Rogowski da się uwieść na ten sam trick - również Ewa namówi go na pomoc przy akcji, związanej z samochodem!

- Ewa to osoba, która została bardzo zraniona w życiu - tłumaczy swoją bohaterkę Kerth w "Kulisach M jak miłość". - Ale, żeby sobie z tym poradzić nałożyła maskę, zbroję. Ta gorycz i żal powoduje, że ona ma przyjemność w dawaniu takich szpili i knuciu intryg...

- Dostaliśmy zaproszenie na szkolenie do Monachium. Chciałabym, żebyś pojechał - zaprosi Ewa Artura w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". 

- Ewa posuwa się coraz dalej, dalej, dalej, dalej... Ciekawe, kiedy nastąpi bum - ocenia trzeźwo Moskwa w "Kulisach M jak miłość". 

- Myślisz, że mógłbyś mi w tym pomóc? - zapyta słodko Ewa Artura w "M jak miłość". 

- Tylko ani słowa Marysi - ulegnie Artur, a w odpowiedzi czeka go przepiękny uśmiech triumfującej wspólniczki.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1702: Kochanek Lilki dopadnie Mateusza na statku! Mostowiak wróci do Grabiny i byłej żony?

M jak miłość. Ewa Kalinowska weźmie się za Artura Rogowskiego. Podpuści Argasińskiego do zemsty na Łukaszu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze