M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Kochanek Lilki dopadnie Mateusza na statku! Mostowiak wróci do Grabiny i byłej żony?

W 1702 odcinku "M jak miłość" Ethan (Paweł Roman) znajdzie Mateusza (Krystian Domagała) na statku! Jako pierwsza dowie się o tym Lilka (Monika Mielnicka), którą porzucony kochanek gangster poinformuje, że już dopadł jej byłego męża i nie zamierza odpuścić! Tym samym w 1702 odcinku "M jak miłość" cały plan Banachówny, aby uratować Mostowiaka wysyłając go jak najdalej od Grabiny, legnie w gruzach. Czy Mateusz ostatecznie rozprawi się z Ethanem i wróci do domu, dając szansę niewiernej żonie?

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1702 odcinku "M jak miłość" Lilka dostanie od Ethana bardzo niepokojącego sms-a. Okaże się, że były kochanek zdążył już namierzyć Mateusza na statku i zamierza kontynuować "dzieło". Banachówna wpadnie w prawdziwą rozpacz. Zadała sobie sporo trudu, aby namówić byłego męża na ucieczkę z Grabiny, a to wszystko na nic. Ethan to jednak niebezpieczny typ - jako członek międzynarodowego gangu, handlującego bronią, namierzy każdego i wszędzie. Czy Mateusz będzie musiał przed nim uciekać do domu?

- Guess, who I found? (Zgadnij, kogo znalazłem?) - taką wiadomość dostanie od Ethana Lilka w czasie opieki nad Boryskiem (Tymon Szkopek). Do wiadomości gangster dołączy zdjęcie statku z napisem na burcie: "Rotterdam".

Lilka natychmiast w 1702 odcinku "M jak miłość" spróbuje dodzwonić się do Mateusza. Była żona będzie chciała uprzedzić Mateusza, że zagraża mu realne niebezpieczeństwo ze strony psychola! Co zrobi Mostowiak?

Do całej tej afery w 1702 odcinku "M jak miłość" włączy się Aneta (Ilona Janyst), która weźmie się sprawy w swoje ręce. Jej rada może całkowicie zmienić układ sił i naprawdę uratować Mateusza! Chodakowska po wie Lilce, aby zaczęła szantażować eks kochanka!

- On cię rozgrywa, nie widzisz tego? Pokaż mu, że się go nie boisz! Weź się w garść, dziewczyno, nie możesz być taką cielęciną... Postaw się! Skoro on ci grozi, zrób to samo! Blef, dziewczyno. Słyszałaś o czymś takim? - powie Lilce Aneta wg portalu swiatseriali.interia.pl.

Lilka w 1702 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do Ethana. - Powinieneś o czymś wiedzieć... Kiedy byliśmy jeszcze razem, przegrałam sobie na pendrive’a dane z twojego komputera... 

- Nie wierzę ci... Kłamiesz! - zdenerwuje się Ethan.

- Chcesz się przekonać? Proszę bardzo! Tylko się zbliż do Mateusza, to zobaczysz... - zagrozi gangsterowi była żona Mostowiaka.

Czy Mateusz doceni starania byłej żony i ratowanie życia za wszelką cenę? Może wróci do Grabiny i do Lilki? Fani "M jak miłość" nie mieliby nic przeciwko temu. 

- Lilka szczerze żałuje a jeśli im zależy na sobie bo to jest widać, niech będą razem, tak jak Marysia i Artur ❤️❤️ - czytamy w komentarzach na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie. 

- Oni są jeszcze bardzo młodzi i wszystko przed nimi... Jeśli się kochają to będą razem??

- Tak szczerze mówiąc to ta osoba co pisała scenariusz tej dwójki zakpiła sobie z urzędu stanu cywilnego, zakpiła sobie z powagi tego po co brali ślub i wgl... A to czy oni mają szansę to niech się autor wypowie najlepiej... Ten serial robi się jak moda na sukces.. a w zasadzie dawno nią jest... Wymyślacie cuda na kiju a to nie ma żadnego sensu. 

- Pewnie że tak oboje się kochają ❤️❤️

Nie przegap: M jak miłość. Prawdziwa matka małej Nadii pojawi się w 1701 odcinku serialu! Magda i Andrzej stracą córkę? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Po ślubie Jakuba i Kasi wydarzy się cud! Karski nie umrze na białaczkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze