M jak miłość

M jak miłość. Aresztowanie Kisielowej przed Wigilią. Pobije własnego męża Roberta - ZDJĘCIA

2022-12-13 13:47

Wigilia w "M jak miłość" nie mogłaby się odbyć bez Zosi Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) i jej szalonych pomysłów. Co prawda Kisielowa do rodziny Mostowiaków nie należy, ale w specjalnym odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) zaprosi najbliższą przyjaciółkę i jej męża, Roberta Żaka (Krzysztof Tyniec) do wspólnego świętowania. Ale zanim Kisielowa zasiądzie do Wigilii w domu Barbary, zostanie aresztowana przez policję w Grabinie za pobicie męża i nieudaną próbę zatrzymania fałszywych Świętych Mikołajów. Zobacz ZDJĘCIA z najzabawniejszej akcji "Wigilii u Mostowiaków", czyli świątecznego odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek specjalny "Wigilia u Mostowiaków" - sobota, 24.12.2022, o godz. 20.00 w TVP2. Powtórka we wtorek, 27.12.2022, o godz. 20.55

Kisielowa na Wigilii u Mostowiaków w specjalnym odcinku "M jak miłość" na pewno wzbudzi mieszane uczucia. Tak jak zawsze, gdy pojawia się na ekranie. Jedni ją uwielbiają, inni nie znoszą za to, że we wszystko i do wszystkich się wtrąca, ale jedno jest pewne - bez Kisielowej i jej męża Roberta serialowa Grabina nie byłaby taka sama. Jedyni, niepowtarzalni seniorzy będą gośćmi specjalnymi w wigilijny wieczór w domu Barbary, otoczonej najbliższymi osobami. Razem rozpoczną świętowanie Bożego Narodzenia, ale zanim to nastąpi w specjalnym odcinku "M jak miłość" Kisielowa odstawi niezły numer.

W Wigilię w "M jak miłość" czujna, dociekliwa Kisielowa, jak przystało na sołtysa, który bez względu na porę dnia i nocy strzeże bezpieczeństwa mieszkańców wsi, wpadnie na trop dwóch podejrzanych Świętych Mikołajów. Przebierańcy będą zbierać w całej okolicy pieniądze na cel charytatywny, a Zosia uzna, że to złodzieje. Żeby ich zatrzymać dopuści się nawet przemocy.

Na efekty nie trzeba będzie długo czekać, bo w świątecznym odcinku "M jak miłość" Kisielowa wyląduje w areszcie! Pechowo dla pani sołtys zobaczą ją w akcji dwaj policjanci. - Kim pani jest? Nazwisko! - zapyta funkcjonariusz, który powstrzyma Zosię przed pobiciem niewinnego człowieka. - Zofia Kisiel-Żak, sołtyska! Złapałam oszustów na gorącym uczynku! - wyjaśni z przekonaniem seniorka.

Nieoczekiwanie jeden ze Świętych Mikołajów w specjalnym odcinku "M jak miłość" ściągnie brodę, czapkę i odsłoni prawdziwą twarz. Okaże się, że to nie kto inny tylko Robert. - Zosieńko, to ja... Nie dałaś mi dojść do słowa... Zaszło nieporozumienie! Robiliśmy zbiórkę na ogródek jordanowski, to niespodzianka dla Zosi - wyjaśni mąż Kisielowej, który przyzna się policjantowi, że zna dobrze tę panią, ale żadnej skargi nie wnosi.

- Czyli przemoc w rodzinie - stwierdzi stróż prawa i skutą kajdankami Kisielową odprowadzi do aresztu na komendzie w Lipnicy. Ale na szczęście w specjalnym odcinku "M jak miłość" tuż przed Wigilią u Mostowiaków Kisielowa odzyska wolność i będzie świętowała Boże Narodzenie z rodziną Barbary.

M jak miłość. Powrót Marka Mostowiaka do Grabiny w specjalnym świątecznym odcinku - WIDEO
Najnowsze