M jak miłość. Anna Mucha ma już dość grania cierpiącej Magdy i bycia zdradzoną żoną Andrzeja – ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Anna Mucha ma już dość grania cierpiącej Magdy i bycia zdradzoną żoną Andrzeja – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Anna Mucha ma już dość grania cierpiącej Magdy i bycia zdradzoną żoną Andrzeja – ZDJĘCIA, WIDEO

W nowym sezonie "M jak miłość" zdradzona Magda powie wszystkim stop?! Jak pisaliśmy jako pierwsi żona Andrzeja (Krystian Wieczorek) w nowych odcinkach wyleje morze łez i okazuje się, że grająca ją Anna Mucha ma tego serdecznie dość! Nie taka miała być rola gwiazdy "M jak miłość". Szczęśliwe, bogate życie u boku mecenasa Budzyńskiego to była wizja, która jak najbardziej podobała się aktorce. Tymczasem nagrania nowych odcinków "M jak miłość" to udręka zdradzonej żony, która już nie uśmiecha się pięknie od rana do wieczora. Co z tego wyniknie? Zobacz koniecznie nowe nagrania Magdy w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

"M jak miłość". Anna Mucha ma dość roli zdradzonej żony! Czy to koniec Magdy Budzyńskiej?

Szokujące wieści z planu "M jak miłość"! Anna Mucha, która od zawsze gra uwielbianą przez fanów serialu Magdę, ma już serdecznie dość scen, w których zalewa się łzami! Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ życie Budzyńskiej po wakacjach wywróci się o 180 stopni  - szczęśliwa żona Andrzeja zmieni się w ułamku sekundy z kobietę skrzywdzoną. I Mucha ma już serdecznie dość grania takich scen!

Gramy już ten fragment życia Magdy, w którym ona dowiaduje się o zdradzie Andrzeja. Powiem wam, że nie znoszę grać, mam w ogóle całe dnie takich scen, każda scena moja, bardzo duży wątek. Powiem wam szczerze, że nienawidzę, nie lubię płakać i grać nieszczęśliwej, bo to się udziela. To jest strasznie wyczerpujące granie takich scen. Emocjonalnie jestem po takim dniu wykończona - wyrzuciła z siebie Anna Mucha na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Chory zakład zaważy na życiu Andrzeja w nowym sezonie. Budzyński straci nie tylko Magdę i ciężarną kochankę Julię - WIDEO

Mucha wciela się w rolę Magdy w "M jak miłość" od zawsze. Życie jej bohaterki nie jest usłane różami. Wielka miłość do Kamila (Marcin Bosak) zakończyła się klęską, bo Gryc nie dorósł wówczas do roli partnera dorosłej kobiety. Małżeństwo z Olkiem (Maurycy Popiel) nie przetrwało zdrad Chodakowskiego. Jakby tego było mało Magda cierpi na poważną chorobę serca i jej życie już nie raz z tego powodu było w niebezpieczeństwie.

Wydawało się, że u boku Andrzeja w "M jak miłość" Magda znalazła bezpieczną przystań i będzie mogła cieszyć się życiem. Niestety, scenarzyści wprowadzili do szczęśliwego małżeństwa Julię "Marta Chodorowska), której Andrzej dał się uwieść jak sztubak. 

A czy lubicie oglądać sceny jak scenarzyści doprowadzają mnie do łez i płaczę? - zapytała Mucha swoich fanów na Instagramie. 

Czy złość gwiazdy "M jak miłość" na aktualnie nagrywane sceny cierpienia Magdy będzie miała wpływ na losy jej bohaterki? Wszystkiego dowiemy się zaraz po wakacjach 2022 i będziemy informować na bieżąco, co się dzieje na planie!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Paweł ostatni pozna syna Franki i ojca 10-letniego Adama. Pierwsze spotkanie Zduńskich z Martą i Karolem Lewickimi - ZDJĘCIA

Najgorsze sceny Anny Muchy w M jak miłość. Magda wykończona zdradą Andrzeja! Wyleje morze łez i już nigdy nie będzie szczęśliwa
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze