Krystian Wieczorek z M jak miłość do serialu Komisarz Mama! Dopiero teraz wyjawia kulisy odejścia

i

Autor: Polsat Krystian Wieczorek z M jak miłość do serialu Komisarz Mama! Dopiero teraz wyjawia kulisy odejścia

Krystian Wieczorek z M jak miłość do serialu Komisarz Mama! Dopiero teraz wyjawia kulisy odejścia

2021-03-03 14:33

Krystian Wieczorek znany jako Andrzej Budzyński w "M jak miłość" będzie jedną z gwiazd nowego serialu Polsatu "Komisarz Mama". Dla roli złego, niewiernego Andrzeja Matejko, męża głównej bohaterki zrezygnował z pracy na planie innego hitowej produkcji TVP. Tuż przed premierą "Komisarz Mama" Wieczorek ujawnił kulisy odejścia z obsady. Podjął bardzo odważną, ale i przemyślaną decyzję głównie ze względu na rodzinę, żonę Marię i 3-letnią córkę Anielę. Poznajcie szczegóły!

Dlaczego Krystian Wieczorek odszedł z "Komisarza Aleksa" do "Komisarz Mama"?

Krystian Wieczorek odszedł z "Komisarza Aleksa", ale wciąż gra w "M jak miłość". Od środy, 3.03.2021, widzowie Polsat będą mogli go oglądać w roli Andrzeja Matejko w nowym serialu "Komisarz Mama". Dla aktora nadszedł czas dużych zmian w życiu zawodowym. Zrezygnował z roli policjanta Piotra Górskiego nie dlatego, że chciał przejść do konkurencji, ale ze względu na rodzinę. Wieczorek zdecydował bowiem, że chce więcej czasu poświęcać żonie Marii Wieczorek, którą poznał na planie "M jak miłość" i ich córce, 3-letniej Anieli.

Patrz też: Roznerski przechodzi z M jak miłość do Na dobre i na złe? Marcin odejdzie od Izy i w Leśnej Górze będzie ścigał najgorszego wroga

W ostatnim wywiadzie Wieczorek ujawnił kulisy odejścia z popularnego serialu TVP. Tym samym zdementował plotki, że został wyrzucony, bo przyjął rolę w "Komisarz Mama".

- Mam małe dziecko, rodzinę i bycie marynarzem w Łodzi przez cztery lata było zabieraniem czasu mojej rodzinie. Oczywiście praca jest pracą, bardzo to szanuję i dziękuję producentom, że mi zaufali i dali tę rolę. Przyszedł jednak ten moment, że wracanie do domu jest ważniejsze niż wracanie do hotelu. Nie chciałem składać mojej rodziny na ołtarzu aktorstwa. To była przemyślana decyzja. Producenci "Komisarza Aleksa" wiedzieli też o moich terminach w "Komisarz Mama" - wyznał Wieczorek w rozmowie z magazynem "Show".

Komisarz mama - zwiastun serialu

Nie przegap: M jak miłość. Rodzina Mostowiaków się powiększy! Barbara będzie miała kolejną prawnuczkę - ZDJĘCIE

Przy okazji aktor z "M jak miłość" zdradził, że gdyby chciał pogodziłby role w trzech serialach. Robił tak już w przeszłości, ale wtedy był na innym etapie życia. Teraz jednak zmieniły mu się priorytety. Na pierwszym miejscu stawia rodzinę - żonę Marię i córkę Anielę. Chce być z nimi w domu najczęściej jak się tylko da.

- Moja córka ma niecałe 3 lata. Jest bardzo wrażliwa i szkoda mi omijać kolejne etapy w jej rozwoju. Chcę z nią budować więź, a tego nie da się później nadrobić. Moja nieobecność w domu kosztowałby i ją i mnie - dodał Wieczorek w "Show".

Fani Andrzeja Budzyńskiego z "M jak miłość" nie muszą się martwić, że Wieczorek odejdzie z serialu. Cały czas kręci nowe odcinki u boku Anny Muchy. Ujawnił jednak, że uwielbianą parę widzów czeka poważny kryzys. U boku Magdy pojawi się bowiem inny mężczyzna, a jej małżeństwo z Budzyńskim zawiśnie na włosku.

Najnowsze