Koniec M jak miłość rozwścieczył fanów! Za długa przerwa i zniszczone małżeństwa Zduńskich i Budzyńskich to zbyt wiele. Jest odpowiedź produkcji!

i

Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość rozwścieczył fanów! Za długa przerwa i zniszczone małżeństwa Zduńskich i Budzyńskich to zbyt wiele. Jest odpowiedź produkcji!

Koniec M jak miłość rozwścieczył fanów! Za długa przerwa i zniszczone małżeństwa Zduńskich i Budzyńskich to zbyt wiele. Jest odpowiedź produkcji!

Koniec "M jak miłość" oburzył tłumy fanów serialu. Najbardziej nie spodobało się widzom rozbicie dwóch wspaniałych małżeństw, Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) oraz Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik). Budzyńscy uchodzili za parę idealną, a urocza Franka dawała nadzieję, że Zduński nareszcie ułoży sobie życie. Jednak twórcy serialu zdecydowali inaczej, a fani na profilu "M jak miłość" na Instagramie zareagowali natychmiast. Jeżeli dodać do tego, że ostatni sezon "M jak miłość" zakończył się już w maju, wybuchła tak wielka afera, że produkcja zdecydowała się na wyjaśnienia! Sprawdź co się dzieje i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ i ZWIASTUN z nowego sezonu "M jak miłość"!

Koniec "M jak miłość" wywołał burzę. Czy produkcja naprawi to wszystko w nowym sezonie?

Ostatni odcinek "M jak miłość" zakończył się rozstaniem Pawła i Franki, a małżeństwo Budzyńskich "zawisło na włosku". Zdrada Andrzeja z Julią (Marta Chodorowska) szybko okazała się brzemienna w skutki. Jak widać w ZWIASTUNIE nowego sezonu Budzyński zbliży się do swojej kochanki z powodu problemów z ciążą, a powrót Franki z USA zakończy się tragicznie! Fani na oficjalnym profilu serialu na Instagramie szybko dali wyraz temu, co myślą o takim zakończeniu. 

- To już jest nudne i irytujące, każda laska Pawła, miała jakieś kwasy. Franka wydawałaby się być fajną babką, myślałam, że będą szczęśliwi, a tu znowu dupa ?. Nie lubię, jak się tak dzieje iż wszystko jest psute ( intrygi, zdrady, zawiści, tajemnice, ile można ) . Już się na nic nie nastawiam, bo i tak coś zostanie zepsute... ?‍♀️. Szkoda mi Pawła, bo to super facet i nie zasługuje na kolejnego kopa w dupę ?

- Właśnie ! Dopiero wzięli ślub a już problemy . Mogli dać im trochę sielanki ?

- Paweł dowie się prawdy i rzuci Franke. Magda dowie się prawdy i rzuci Andrzeja. I tak oto Paweł i Magda będą razem. A później Kamil zazdrosny będzie mieszać w ich związku.

Zobacz też: M jak miłość. Koniec miłości Patrycji i Łukasza w nowym sezonie? Nie będzie chciała już rozmawiać nawet z Martą – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Rozbite małżeństwa w "M jak miłość" Budzyńskich i Zduńskich to tylko jeden problem. Kiedy tak zakończono sezon, fani zareagowali również na fakt, że wyjątkowo długo będą musieli czekać na wyjaśnienie. Ten temat wywołał reakcję produkcji serialu!

- Dlaczego tak szybko się zwijają, kiedyś to w czerwcu kończył się sezon?

- Ale wakacje zaczynają się pod koniec czerwca .. dlaczego już przerwa ?

- Kończyć w maju to jest przegięcie grube czekać 3mce kiedyś koniec zawsze był w połowie czerwca mam nadzieję że czytają to producenci niech poczytają że wierni fani i widzowie są nie zadowoleni MASAKRA! kończcie w kwietniu może!

- Nie godzę na czekanie 3 mc , to nie FER???? ja chcę przez cały rok i nie tylko w poniedziałek i wtorek..... Poproszę dorzucić jeszcze środę ♥️♥️♥️

- Zgadzam się, wakacje zaczynają się końcem czerwca i też tak powinna być przerwa wakacyjna ? w odcinkach a tymczasem mam wrażenie że z roku na rok coraz szybciej kończy się sezon, porażka!

Produkcja "M jak miłość" zdecydowała się odpowiedzieć na zarzuty fanów, dotyczące długiej przerwy w emisji serialu. 

- Od 7 lat zaczynamy sezony z początkiem września a kończymy z końcem maja. Owszem zdarzało się nam emitować odcinki dłużej, ale wtedy sezon startował później. Z reguły mamy dla Państwa rocznie ok 70 odcinków. Trudno porównywać też emisję dziś z tą, która miała miejsce 20 lat temu. :)

Jak rozwiązane zostaną problemy w małżeństwach Budzyńskich, Zduńskich oraz Mateusza (Krystian Domagała) i Lilki (Monika Mielnicka) Mostowiaków na razie nie do końca wiadomo. jednak, jak zapowiedział Krystian Wieczorek 1666 odcinek "M jak miłość" zobaczymy już na początku września - sprawdź dokładnie kiedy

Nie przegap: M jak miłość. Rozwód Patrycji i Argasińskiego! W nowym sezonie oskubie go do ostatniego grosza? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze