Koniec M jak miłość. Anna Mucha ma dość wątku zdrady Andrzeja z Julią! Wiemy jak to się skończy

2022-05-27 12:45
Koniec M jak miłość. Anna Mucha ma dość wątku zdrady Andrzeja z Julią! Wiemy jak to się skończy
Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Anna Mucha ma dość wątku zdrady Andrzeja z Julią! Wiemy jak to się skończy

Na koniec "M jak miłość" grająca Magdę Anna Mucha przemówiła. Gwiazda ma dość wątku zdrady swojego serialowego męża, Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Mucha dała temu wyraz na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie. Pod zdjęciem Andrzeja z Julią (Marta Chodorowska) administrator profilu zaczepił serialową Magdę, pisząc, aby tego odcinka nie oglądała. I wtedy Mucha Anna nie wytrzymała, co zapoczątkowało kolejną burzę wokół wątku zdrady Budzyńskiego. Sprawdź co się wydarzyło na profilu "M jak miłość" na Instagramie!

Koniec "M jak miłość". Koniec wytrzymałości zdradzonej Magdy!

Na profilu "M jak miłość" wątek zdrady Andrzeja budzi największe emocje.  Większość fanów jest oburzona zniszczeniem idealnego małżeństwa Budzyńskich i nie ma ochoty patrzeć na żadne zdjęcia pery kochanków. Jak się okazuje, że również grająca Magdę Mucha ma już dość tej seks afery i gwiazda po raz pierwszy dała temu wyraz!

Przypomnijmy - Andrzej w "M jak miłość" zdradził Magdę. Na konferencji we Wrocławiu Budzyński upił się i spędził noc z piękną Julią i choć nikt seksu nie widział w żadnym z odcinków serialu, aktualnie kochanka utrzymuje, że zaszła z Andrzejem w ciążę.   

- "Andrzej, muszę Ci coś powiedzieć"... Magda @taannamucha nie oglądaj tego 😉🙈🙈 - taki podpis opublikowano pod zdjęcie, Julii z Andrzejem tuż przed momentem, w którym kochanka ma zamiar powiedzieć o "wpadce". 

I wtedy wybuchała wielka burza z udziałem gwiazd "M jak miłość". 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1664: Największa tajemnica Mateusza wyjdzie na jaw! Barbara znów zobaczy wnuka z niewierną Lilką - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Trochę mnie to przerasta 😳😳😳 - zareagowała jako pierwsza Anna Mucha. 

Ale o co chodzi??? - zapytał niby z głupia frant Krystian Wieczorek. 

- @krystian_wieczorek_official narobiłeś biedy i nie wiesz o co chodzi? 😂😂😂 - zapytał jeden z fanów "M jak miłość". 

- Bardzo kretyński wątek. Byli że sobą szczęśliwi przez 5 sezonów, w których mieli wiele razy pod górkę.. A teraz ta ciąża?! Dno i worek mułu.. Pewnie się okaże że to nie jego, a Magda i tak się dowie..

- Karma to wredna suka. Jak Wy potraktujecie fanów Magdy i Andrzeja, tak oni za potraktują Was. Dalej odlatujcie, to dalej oglądalność będzie leciała na łeb i na szyję. BRAWO WY!!!

- Jak pozbyć się fana Magdy i Andrzeja? Walnąć w łeb zdradą Andrzeja, poprawić ciążą Julii, a jak będzie jeszcze dychać dobić kochankiem Magdy 😡😡😡 Tylko kto to będzie wtedy oglądać? Ja na pewno nie !!!

Fani "M jak miłość" opowiedzieli się także wyraźnie po stronie Magdy. Prawdopodobnie Budzyńska jest aktualnie tą bohaterką, o którą widzowie troszczą się najmocniej ze wszystkich postaci serialu!

Spokojnie Magda to twarda babka ❤️

- Czy Magdy serce to wszystko wytrzyma? 

W ostatnim 1665 odcinku "M jak miłość" Magda zwierzy się Kindze (Katarzyna Cichopek), że nie przeżyje kolejnego ciosu od losu. Czy tak właśnie zakończy się wątek ulubio0nej pary serialu? Przekonamy się zaraz po wakacjach 2022. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Kiedy 1666 odcinek nowego sezonu po przerwie wakacyjnej? Krystian Wieczorek ujawnił datę premiery! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Magda już wie o zdradzie Andrzeja i ciąży Julii! Anna Mucha potwierdza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze