M jak miłość

Joasia wraca do M jak miłość?! Barbarę Kurdej-Szatan zastąpi wielka gwiazda?! – ZDJĘCIA

Joasia wróci do "M jak miłość"? Gdyby doszło do takiego sensacyjnego powrotu to z pewnością Chodakowska nie miałaby już twarzy Barbary Kurdej-Szatan. Jak pamiętamy aktorka została zwolniona w trybie nagłym z TVP i straciła rolę w "M jak miłość" po skandalu, jaki wywołała w mediach społecznościowych. Tymczasem pojawiły się sensacyjne doniesienia, że rolę Joasi może przejąć wielka gwiazda seriali! Czy tak się stanie? Sprawdź, co już wiemy i zobacz KTO może dostać rolę Chodakowskiej w "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

Powrót Joasi do M jak miłość?! Może ją zagrać wielka gwiazda seriali - zobacz KTO w GALERII ZDJĘĆ!

Joasia była w "M jak miłość" taką "dziewczyną z sąsiedztwa" - sympatyczną, ładną, z problemami, jakich wiele mają widzowie. W serialu pojawiła się za sprawą Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk), którego została żoną, a kiedy zginął tragicznie na służbie, zaopiekowała się jego dziećmi. Niestety, przez swój publiczny "występ" Kurdej-Szatan Joasia nagle zniknęła z serialu, razem z Leszkiem (Sławek Uniatowski). Role stracił też, siłą rzeczy serialowy Wojtuś (Feliks Matecki), a grająca Zosię Chodakowską Julia Wróblewska odeszła sama. Zakochany bez pamięci w Joasi Michał Ostrowski poddał się kilka miesięcy przed skandalem - Paweł Deląg ogłosił, że to już koniec i pożegnał się z produkcją i widzami. Czy czekają nas wielkie powroty z Joasią na czele?      

Joasię w "M jak miłość" zagra wielka gwiazda seriali?

Okazuje się, że w "M jak miłość" rozważany jest udział innej wielkiej gwiazdy seriali, znanej z "BrzydUli", "Przyjaciółek" i Na Wspólnej". Aktorka zagrała istotną rolę drugoplanową także w "Stuleciu Winnych"! O kogo chodzi?

Kiedy Małgorzata Socha - bo o niej tu mowa - pojawiła się w porannym programie śniadaniowym TVP i zrobiła sobie zdjęcie z serialową Kingą, Katarzyną Cichopek, fani natychmiast zwęszyli sensację. - Tak się cieszę że Pani dołączy do obsady "M jak miłość" ♥️ Jeszcze z większą chęcią usiądę przed telewizorem ??? - czytamy na oficjalnym profilu gwiazdy na Instagramie. 

Socha niedawno pożegnała się z planem "Na Wspólnej", nie wystąpi już raczej w "Stuleciu Winnych" - jej bohaterka wyjechała za granicę. W "Przyjaciółkach" aktorka nadal gra rolę Ingi, a co do dalszych planów kontynuacji "BrzydUli" na razie cisza. Można więc uznać, że Socha zyskała trochę czasu na występy w serialach, w których jej jeszcze nie było. Czy zagra w "M jak miłość" Joasię?

Co łączy Joasię z "M jak miłość" z Ingą z "Przyjaciółek"?

Trzeba przyznać, że Joasię w "M jak miłość" i Ingę w "Przyjaciółkach" łączy jedno - obie są typem wspomnianej "dziewczyny z sąsiedztwa" i mają burzliwe życie miłosne. Czy Socha istotnie zagra Chodakowską i ściągnie inne postacie, które były blisko Joasia - dowiemy się za jakiś czas i będziemy informowali na bieżąco.

A jak Wy uważacie, kto powinien zagrać Joasię w "M jak miłość"? Dajcie znać w sondzie na końcu tekstu!

Zobacz też: M jak miłość. Zdradzamy całą prawdę o matce ukraińskiej dziewczynki, którą przywiezie Magda! Andrzej w 1699 odcinku jednak będzie miał córkę?! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków pełna zaskoczeń, wzruszeń, zwrotów akcji i miłości
Sonda
Kto powinien zagrać Joasię w "M jak miłość"?
Najnowsze