Iza z M jak miłość znów szokuje wyglądem! To nie do uwierzenia kogo przypomina! A Marcin milczy...- ZDJĘCIE

i

Autor: Instagram Iza z M jak miłość" znów szokuje wyglądem! To nie do uwierzenia kogo przypomina! A Marcin milczy...- ZDJĘCIE

Iza z M jak miłość" znów szokuje wyglądem! To nie do uwierzenia kogo przypomina! A Marcin milczy...- ZDJĘCIE

Iza "M jak miłość" znów zaszalała na swoim profilu na Instagramie. Tym razem Adriana Kalska opublikowała zdjęcie, na którym jest łudząco podobna do pewnej legendarnej osoby! Trzeba przyznać, że Iza z "M jaka miłość" potrafi się bawić swoim pięknym wyglądem i ma do swojej urody wielki dystans. Ale też umie ze swoich zasobów korzystać. Ostatnia metamorfoza Kalskiej nie ma nic wspólnego z jej nową rolą w serialu konkurencji! Niestety nie wiemy, jaka jest reakcja życiowego partnera Kalskiej i serialowego męża Izy, Mikołaja Roznerskiego (Marcina) - nie skomentował tej metamorfozy ani słowem!

Iza z "M jak miłość" pokazała się w niesamowitej roli! Marcin nie komentuje

Kalska ostatnio lubi szokować fanów swoim wyglądem. Główna rola w serialu konkurencji bardzo jej w tym pomaga - blond włosy i bajeczne stylizacje na gwiazdę Hollywood bardzo w tym ślicznej aktorce pomagają. Ale tym razem to nie ma z "Papierami na szczęście" nic wspólnego! Do kogo upodobniła się Iza z "M jak miłość" tym razem?  

Iza z "M jak miłość" opublikowała swoje zdjęcie znanej wszystkim Ady, która patrzy na siebie jako na damę z bardzo znanego obrazu! w jakiej legendarnej roli wystąpiła tym razem uwielbiana przez miliony żona Marcina? - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz też: M jak miłość. Ciężarna Patrycja nie wróci ze szpitala do domu. Dziecko Łukasza umrze?

Iza z "M jak miłość" ucieka w sukni ślubnej! Co się dzieje z Adrianą Kalską?

- Jeśli myślicie, że widzieliście już wszystko, to się mylicie heh ? z pozdrowieniami dla @pzgodka ❤️ #teżmamswojąbliźniaczkę#damajesttylkojedna #prawdziwa #tojeoryginał #dziełosztuki #leonardo #aznamznam ??? - napisała pod szokującym zdjęciem Kalska na swoim profilu na Instagramie. 

Liczni fani Izy z "M jak miłość" pospieszyli okazać zachwyt dla "nowego wcielenia" swojej ulubionej aktorki. Posypały się głownie emotikony, pełne ❤️❤️, ??? i ?. 

Fani Kalskiej spróbowali też rozwiązać zagadkę, kogo przedstawia Iza z "M jak miłość" na obrazie Leonarda da Vinci.   

?jak dwie krople wody ???

- Identico❤️ Obie❤️❤️

- Mona Ada ? - napisał w końcu jeden z fanów

Jednak Adriana Kalska opublikowała zdjęcie, na którym bawi się w zamianę twarzy wcale nie na słynnym obrazie Leonardo da Vinci "Mona Lisa". Kalską możemy zobaczyć jako inną słyną damę tego samego malarza: "Dama z gronostajem", zwyczajowo nazywaną "Damą z łasiczką".  Oba obrazy są często ze sobą mylone. 

Jak wam się podoba Adriana Kalska jako muza Leonardo da Vinci? - zobacz w GALERII ZDJĘĆ

Ostatnio Marcin z "M jak miłość" w żaden sposób nie komentuje nowych zdjęć Kalskiej. Również nie odezwał się ani słowem na widok ukochanej "na obrazie" słynnego malarza. 

Nie przegap: M jak miłość. Kancelaria Budzyńskiego uratuje dom na Wietrznej?! Kinga nie zniesie łez Joasi

Najnowsze