Iza odchodzi z M jak miłość? Fani Adriany Kalskiej rozpaczają na Instagramie

i

Autor: MTL Maxfilm Iza odchodzi z M jak miłość? Fani Adriany Kalskiej rozpaczają na Instagramie

Iza odchodzi z M jak miłość? Fani Adriany Kalskiej rozpaczają na Instagramie

2021-08-04 21:51

Iza w "M jak miłość" to jedna z najważniejszych postaci serialu. Adriana Kalska rozkochała w sobie miliony Polaków, a razem z Mikołajem Roznerskim - serialowym Marcinem - stanowią również prywatnie uwielbianą parę. Tymczasem Adriana Kalska ostro reklamuje nowy serial konkurencji, "Papiery na szczęście" w którym dostała główną rolę. Profil gwiazdy "M jak miłość" na Instagramie jest obecnie pełen zdjęć i wideo Kalskiej jako nowej bohaterki. A tymczasem wieści z planu na temat dalszych losów Izy i Marcina są nienajlepsze. Czy fani mają rację, martwiąc się, że Iza zniknie z "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy!

Koniec Izy w "M jak miłość"? Fani wieszczą najgorsze

Iza z "M jak miłość" ostatnio poświęciła się promowaniu nowego serialu TVN7, w którym już na jesieni zobaczą ją fani. Adriana Kalska nie tylko ujawnia na swoim profilu na Instagramie materiały z planu "Papierów na szczęście", ale także bierze udział w teledysku piosenki, która będzie wizytówką nowej pozycji. A co z Izą w "M jak miłość"?

Niestety, w "M jak miłość" po wakacjach 2021 w małżeństwie Izy i Marcina Chodakowskich nie będzie działo się dobrze. Detektyw nadal będzie szalał z zazdrości o żonę, Bosacki (Dariusz Kordek) będzie podsycał to szaleństwo, a Iza będzie miała już tego dość. Dojdzie nawet do tego, że Chodakowska złoży w sądzie pozew rozwodowy! Czy to będzie koniec ulubionej pary w "M jak miłość"? 

Nie przegap: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Adriana Kalska!

Iza z "M jak miłość" ucieka w sukni ślubnej! Co się dzieje z Adrianą Kalską?
Marcin z M jak miłość pił tylko to przez tydzień. Matka zaczęła się o niego zamartwiać. Zobacz jak Mikołaj Roznerski teraz wygląda - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Marcin z M jak miłość pił tylko to przez tydzień. Matka zaczęła się o niego zamartwiać. Zobacz jak Mikołaj Roznerski teraz wygląda - ZDJĘCIA

Na profilu gwiazdy "M jak miłość" na Instagramie przy okazji zachwytów nad urodą i talentem Kalskiej pojawiły się bardzo wyraźne obawy fanów o postać Izy. 

- Mam nadzieje ze to nie oznacza odejścia z m jak miłość? ?

- Też mam taką nadzieję>.<

- Dobrze że to tylko zmiana koloru włosów dla bohaterki serialu bo ładniej wygląda pani w ciemnym kolorze bardziej do twarzowo??i nam nadzieję że nie zniknie pani z m jak miłość ?

Kalska konsekwentnie nie odpowiada na pytania fanów o "M jak miłość". Ale pod jej zdjęciami i wideo na Instagramie od kilku tygodni nie udziela się także Mikołaj Roznerski. Mamy nadzieję, że to tylko plan wizerunkowo-marketingowy, który nie zwiastuje najgorszego. 

Na razie pewne jest, że w nowym sezonie "M jak miłość" zobaczymy Izę i Marcina. Będziemy mocno trzymać kciuki, aby jednak im się udało - mają takie cudowne dzieci!  

Zobacz koniecznie: Iza z "M jak miłość" ucieka w sukni ślubnej! Co się dzieje z Adrianą Kalską? - WIDEO

Najnowsze