Iza i Marcin z M jak miłość znowu razem! Ujawnili film na którym wszystko widać - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Iza i Marcin z M jak miłość znowu razem! Ujawnili film na którym wszystko widać - WIDEO, ZDJĘCIA

Iza i Marcin z M jak miłość znowu razem! Ujawnili film na którym wszystko widać - WIDEO, ZDJĘCIA

"M jak miłość": cudowna wiadomość dla fanów! Do sieci wyciekł film, który jasno pokazuje, że Iza i Marcin są razem! Grający ulubioną parę serialu Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rówcześnie opublikowali WIDEO, z którego wynika, że ich miłość kwitnie! Od kilku miesięcy gwiazdy "M jak miłość" nie pokazywały się nigdzie razem, nawet nie komentowali nawzajem swoich postów na Instagramie. W serialu Chodakowscy zmierzają prosto do rozwodu i fani już byli zaniepokojeni, czy to wszystko w rzeczywistości też skończy się dobrze. Ale tak! Kalska i Roznerski znów szaleją razem, jak za dawnych dobrych czasów! Czy to koniec koszmaru Izy i Marcina w "M jak miłość"? Zobacz koniecznie WIDEO!

Iza i Marcin z "M jak miłość" znów razem! Zobacz koniecznie WIDEO z materiałem, który wyciekł do sieci!

Ulubiona para "M jak miłość" znów bryluje razem na salonach i to w wielkim świcie! To ważny sygnał dla fanów, którzy już zaczynali się niepokoić, czy tragiczne wydarzenia w serialu, nie wpłynęły źle na związek ich ulubieńców. Ale nie! Wygląda na to, że będzie dokładnie odwrotnie - miłość Kalskiej i Roznerskiego przeniesie się znowu na ekran!

W nowych odcinkach "M jak miłość" związek Izy i Marcina w oszałamiającym tempie popada w ruinę. Chodakowscy nadal się kochają, ale żadne z nich nie potrafi zrobić kroku w kierunku drugiego. Iza wystąpiła o rozwód, licząc na to, że Marcin się opamięta i zgodzi na terapię, a on szaleje z zazdrości na zmianę z prośbami, aby dali sobie drugą szansę. Czyli huśtawka emocjonalna trwa, a proces w sądzie właśnie się rozpoczyna.  

Zobacz też: Małgorzata Socha ostatni raz w Przyjaciółkach. Ucieszyła się, że to już koniec i pokazała nowe przyjaciółki - ZDJĘCIA

Fani, mając przed oczami tak smutne obrazy w "M jak miłość" zaczęli wyszukiwać dobrych nowin na portalach społecznościowych. Ale i tam zapadła między zakochanymi gwiazdami serialu cisza, co tylko wzmogło obawy, że życie i ekran przenikają się w fatalny sposób. Na szczęście, i u Kalskiej, i u Roznerskiego pojawił się taki sam film WIDEO, który dowodzi, że wszystko między nimi jest dobrze! A to jeszcze nie wszystko - Kalska zdobyła się na niesamowity gest wobec swojego ukochanego - zobacz w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Iza i Marcin z "M jak miłość" pojawili się publicznie razem na wielkim pokazie mody znanego projektanta. I choć na WIDEO nigdzie nie widać ich razem, oni pokazują te same ujęcia na swoich profilach na Instagramie! W dodatku serialowa Iza opublikowała cudowne zdjęcie z serialowym Marcinem, na którym tulą się w niezwykle czułych objęciach. 

Czytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1606: To Marta uratuje Łukaszowi życie! Pójdzie na policję i pogrąży Argasińskiego?

Iza i Marcin z M jak miłość znowu razem! Ujawnili film na którym wszystko widać - WIDEO, ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze