Gwiazdy M jak miłość razem poza serialem! Tajemnicze spotkanie Kingi, Ali i Jakuba poza planem

i

Autor: Instagram / VOD.TVP.PL Gwiazdy M jak miłość razem poza serialem! Tajemnicze spotkanie Kingi, Ali i Jakuba poza planem

Gwiazdy M jak miłość razem poza serialem! Tajemnicze spotkanie Kingi, Ali i Jakuba poza planem

2022-07-04 15:44

Gwiazdy "M jak miłość" spotkały się poza planem, w wyjątkowych okolicznościach. Jak widać, niektóre znajomości owocują późniejszymi projektami zawodowymi i tak było w przypadku serialowych Kingi, Ali i Jakuba. Katarzyna Cichopek, Alicja Ostolska i Krzysztof Kwiatkowski spotkali się na planie, ale to nie jest serial "M jak miłość". Co ciekawe, te postaci nieczęsto mają wspólne sceny w hicie TVP, więc dlaczego teraz postanowili spotkać się poza planem? Znamy szczegóły dotyczące współpracy aktorów.

Kinga, Ala i Jakub Karski poza planem "M jak miłość". Co robią ze sobą gwiazdy serialu? 

Gwiazdy "M jak miłość" pracują ze sobą na planie serialu, ale nie tylko. Jak się okazuje, pewne znajomości przedzierają się na inne pola zawodowe, a aktorzy nie spotykają się jedynie przy okazji kręcenia kolejnych scen hitu TVP2. Tym razem chodzi o Katarzynę Cichopek, Alicję Ostolską i Krzysztofa Kwiatkowskiego. To dość nietypowa mieszanka, bo o ile Kinga i Ala z "M jak miłość" mają ze sobą styczność i wspólne sceny, tak Jakub Karski nie ma z nimi wiele wspólnego. Przypomnijmy, że siostrzenica księdza (Mateusz Damięcki) pracuje w bistro "Nasz Zielony Sad", a Zduńska jest jej przełożoną. Z ekipy trzech dziewczyn, czyli Ali, Lilki (Monika Mielnicka) i Ewki (Jowita Chwałek), tylko Ala nadal pracuje jako kelnerka. 

Jak się okazuje, gwiazdy "M jak miłość" miały okazję spotkać się podczas nagrywania innego programu TVP. To nie kolejny serial, a tzw. "śniadaniówka", gdzie prowadzącą jest Katarzyna Cichopek. Prezenterka i aktorka gościła w studiu kolegów z planu, ale niestety fani "M jak miłość" nie mogą się cieszyć, bo aktorzy nie przyszli do telewizji, by opowiadać o serialu. 

Sprawdź: M jak miłość po wakacjach. Gorzka porażka Julii! Nie pogodzi się z tym, że Andrzej wybrał Magdę

O tym, że na planie "M jak miłość" zawiązały się przyjaźnie, wiedzą wszyscy, ale faktycznie trzeba przyznać, że połączenie Alicji, Kasi i Krzysztofa jest dość nietypowe. Serialowa Kinga prywatnie bardzo lubi się z Magdą, czyli Anną Muchą. Może nie przyjaźnią się aż tak jak Kinga i Budzyńska z "M jak miłość", ale mają bliskie relacje nawet poza planem. Ostatnio tłumaczyły widzom, jak trudne są sceny, kiedy aktor musi być smutny, a wręcz płakać. Pisaliśmy o tym TUTAJ. 

Chociaż gwiazdy "M jak miłość" spotkały się poza planem z powodów zawodowych, raczej nie ma co liczyć na ich wspólne wątki w serialu. Owszem, Ala nadal pozostanie w pracy jako kelnerka w bistro Kingi, ale Karski będzie miał zupełnie inne przygody. W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 oświadczy się Kasi (Paulina Lasota)! Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ. 

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Mikołaj Roznerski wreszcie potwierdza, że po śmierci Piotra Korbana wróci jako bliźniak Miłosz!

M jak miłość. Anna Mucha cały czas płacze na planie! Zdradzona Magda Budzyńska będzie błagać Kingę o pomoc w nowym sezonie, ale to nie pomoże
Najnowsze