Gwiazdy "M jak miłość" na ślubie Marcina Mroczka i Marleny Muranowicz. Kasia Cichopek i Andżelika Piechowiak wśród gości - zdjęcia

2013-07-23 8:00

Ślub Marcina Mroczka i Marleny Muranowicz nie przyciągnął zbyt wielu gwiazd naszego rodzimego showbiznesu. Wśród weselnych gości fotoreporterzy wypatrzyli tylko trójkę aktorów z "M jak miłość". Kto z "M jak miłość" był na ślubie Mroczka? W kościele w Tarczynie, a potem na weselu w Dworku Many bawili się Kasia Cichopek, czyli serialowa Kinga Zduńska, Andżelika Piechowiak (Mirka Kwiatkowska) oraz Maciej Jachowski (Irek Podleśny).

Dla mieszkańców podwarszawskiego Tarczyna ślub Marcina Mroczka i jego ukochanej Marleny Muranowicz był nie lada wydarzeniem i okazją, by zobaczyć na żywo aktorów znanych z najpopularniejszego obecnie polskiego serialu. Niestety fani "M jak miłość" musieli obejść się jednak smakiem. Na ślubie Piotrka z "M jak miłość" zabrakło gwiazd.

>>> Ślub Marcina Mroczka w "M jak miłość"! Pojedynek panien młodych - Kinga kontra Marlena Muranowicz - zdjęcia

Jak dowiedział się "Super Express" tylko nieliczny członkowie obsady "M jak miłość" dostali zaproszenia na ślub i wesele. Witold Pyrkosz, czyli Lucjan Mostowiak, senior rodu Mostowiaków nie dostąpił tego zaszczytu. Na ślubie Marcina Mroczka i Marleny zabrakło też m.in. Małgorzaty Pieńkowskiej - serialowej Marii Zduńskiej, matki Piotrka oraz jego babci Barbary, którą gra Teresa Lipowska.

>>> Rodzina z "M jak miłość" nie przyszła na ślub Marcina Mroczka

Czujni fotoreporterzy wśród weselnych gości wypatrzyli tylko Kasię Cichopek z mężem Marcinem Hakielem, Andżelikę Piechowiak z partnerem Rafałem Olejniczakiem oraz Macieja Jachowskiego z dziewczyną, śliczną blondynką.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

Najnowsze