Ślub Marcina Mroczka w "M jak miłość"! Pojedynek panien młodych - Kinga kontra Marlena Muranowicz - zdjęcia

2013-07-22 11:30

Piotrek Zduński z "M jak miłość" od kilku lat jest szczęśliwym mężem ukochanej Kingi (Katarzyna Cichopek), a grający tę postać Marcin Mroczek swój prawdziwy ślub miał w sobotę 20 lipca 2013 w Tarczynie pod Warszawą. Z okazji ślubu Marcina Mroczka i Marleny Muranowicz wszystkim fanom "M jak miłość" przypominamy także serialowy ślub Kingi i Piotrka. Która panna młoda wyglądała lepiej - Kinga Zduńska czy Marlena Muranowicz, żona Mroczka?

Marcin Mroczek, czyli Piotrek Zduński z "M jak miłość" to już doświadczony mąż i ojciec. W końcu serialowy ślub cywilny z Kingą Filarską, ukochaną jeszcze z liceum wziął zaraz po maturze. Uroczystość z kościele w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół odbyła się jednak z kilkuletnim poślizgiem. W 725 odcinku "M jak miłość", który widzowie TVP2 zobaczyli w lutym 2010 roku Kinga i Piotrek Zduńscy ślubowali sobie miłość i wierność przed ołtarzem.

>>> Rodzina z "M jak miłość" nie przyszła na ślub Marcina Mroczka

W życiu prywatnym Marcin Mroczek ożenił się w minioną sobotę 20 lipca 2013 w Tarczynie. Żoną aktora "M jak miłość" została Marlena Muranowicz, śliczna brunetka, z która jest związany jest od pięciu lat. Po ślubie goście pary młodej, wśród których oprócz Katarzyny Cichopek nie było jednak gwiazd "M jak miłość" bawili się w Dworku Many (tam, gdzie kręcono serial "Złotopolscy") z zabytkowym pałacykiem otoczonym 9-hektarowym parkiem ze stawami.

>>> "M jak miłość". Ślub Marcina i Agnieszki? Marcin oświadcza się kochance!

Żona Marcina Mroczka wyglądała zjawiskowo. Włosy upięte w wysoki koczek, wyrazisty makijaż oczu i piękna, śnieżnobiała suknia ślubna podkreślająca talię Marleny Muranowicz z imponującymi falbanami, która odsłaniała zgrane nogi wybranki aktora.

Nie sposób nie zauważyć, że serialowa żona Marcina Mroczka wybrała nieco skromniejszą wersję ślubnej stylizacji. Podczas ślubu kościelnego Kinga Zduńska postawiła na delikatna suknię z koronki, a na wierzch zarzuciła biały płaszczyk. Naturalnie kręcone włosy rozpuściła luźno i wpięła w nie śluby welon. Kinga wyglądała dziewczęco i uroczo, jednak Marlenie także nie brakowało klasy

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

Najnowsze

Materiał sponsorowany