SE TV 22 Seriale

i

Autor: PAT

Koniec Za marzenia. Nie wszystkich czeka happy end! Anka weźmie ślub, ale nie z Bartkiem

2019-06-03 10:12

Przed nami już w ostatni odcinek serialu „Za marzenia”, którego akcja przeniesie widzów w przyszłość do 2021 r. Życie przyniesie głównym bohaterom wiele niespodzianek, ale także rozczarowań. Co się wydarzy w ostatnim 13 odcinku 2 sezonu "Za marzenia"?

"Za marzenia" 2 sezon odcinek 13 ostatni - poniedziałek, 3.06.2019, o godz. 21.55 w TVP2

Zosia (Maja Bohosiewicz), Anka (Anna Karczmarczyk) i (Piotr Nerlewski) poznali się i zaprzyjaźnili, będąc u progu dorosłości. Każe z nich wiedziało, że czego chce od życia i było w stanie zrobić wiele, aby spełnić swoje marzenia o lepszym życiu. Los jednak ich rozdzielił i sprawił, że każde z nich musiało w końcu pójść własną drogą, czasem zupełnie inną od tej, którą sobie zaplanowali.

Zosia, wrażliwa i pełna empatii studentka psychologii, marząc o karierze terapeutki i własnym gabinecie. Teraz razem z Szymonem (Kamil Kula) wychowują małego synka, a wkrótce zostaną rodzicami po raz drugi. Niestety nie do końca potrafią odnaleźć się wśród nowych obowiązków. Z kolei Bartek, zrażony do świata show-biznesu, ostatecznie porzucił marzenia o muzyce. Zamiast tego pracuje w kawiarni rodziców.

Jego związek z Anką także należy już do przeszłości. Od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Adamem (Jakub Wesołowski), z którym mieszka w Brukseli. Kariera charakteryzatorski jest już dawno za nią. Teraz robi karierę jako prawniczka. Po kilku latach powróci do Polski, aby zaprosić przyjaciół na swój ślub.


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze