SE TV 22 Seriale

i

Autor: PAT

Koniec Za marzenia. Nie wszystkich czeka happy end! Anka weźmie ślub, ale nie z Bartkiem

2019-06-03 10:12

Przed nami już w ostatni odcinek serialu „Za marzenia”, którego akcja przeniesie widzów w przyszłość do 2021 r. Życie przyniesie głównym bohaterom wiele niespodzianek, ale także rozczarowań. Co się wydarzy w ostatnim 13 odcinku 2 sezonu "Za marzenia"?

"Za marzenia" 2 sezon odcinek 13 ostatni - poniedziałek, 3.06.2019, o godz. 21.55 w TVP2

Zosia (Maja Bohosiewicz), Anka (Anna Karczmarczyk) i (Piotr Nerlewski) poznali się i zaprzyjaźnili, będąc u progu dorosłości. Każe z nich wiedziało, że czego chce od życia i było w stanie zrobić wiele, aby spełnić swoje marzenia o lepszym życiu. Los jednak ich rozdzielił i sprawił, że każde z nich musiało w końcu pójść własną drogą, czasem zupełnie inną od tej, którą sobie zaplanowali.

Zosia, wrażliwa i pełna empatii studentka psychologii, marząc o karierze terapeutki i własnym gabinecie. Teraz razem z Szymonem (Kamil Kula) wychowują małego synka, a wkrótce zostaną rodzicami po raz drugi. Niestety nie do końca potrafią odnaleźć się wśród nowych obowiązków. Z kolei Bartek, zrażony do świata show-biznesu, ostatecznie porzucił marzenia o muzyce. Zamiast tego pracuje w kawiarni rodziców.

Jego związek z Anką także należy już do przeszłości. Od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Adamem (Jakub Wesołowski), z którym mieszka w Brukseli. Kariera charakteryzatorski jest już dawno za nią. Teraz robi karierę jako prawniczka. Po kilku latach powróci do Polski, aby zaprosić przyjaciół na swój ślub.


Najnowsze

Materiał sponsorowany