M jak miłość

Gwiazdor M jak miłość pokazał zdjęcie jako nastolatek! Mikołaj Roznerski jest nie do poznania! - ZDJĘCIE

2023-07-10 12:28

Mikołaj Roznerski to jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów w Polsce, którego kochają oglądać kobiety. Skradł serca widzów "M jak miłość" rolą Marcina Chodakowskiego, dobrego i czułego detektywa, który umie zadbać o rodzinę, nie tracąc przy tym zadziorności i tajemniczości. Przed serialowym Chodakowskim z "M jak miłość" nowe życie singla i szokujące zwroty akcji. Tymczasem Mikołaj Roznerski postanowił zaskoczyć fanów i pokazał swoje zdjęcie z nastoletnich czasów. Trudno uwierzyć, że to właśnie on!

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie sprzed lat. Gwiazdor "M jak miłość" jest nie do poznania! 

Mikołaj Roznerski mocno zaskoczył fanów, postanawiając podzielić się zdjęciem z nastoletnich czasów. Nie ma co ukrywać, że gwiazdor "M jak miłość" rozpala serca kobiet i nie bez powodu jest osadzany w największych kinowych i serialowych produkcjach. Roznerski już nie raz zagrał amanta, przystojniaka z komedii romantycznych. Jego niezaprzeczalny wdzięk sprawdził się także przy roli w "M jak miłość", a na Marcina Chodakowskiego czekają kolejne niespodzianki. Wiadomo już, że przystojny detektyw długo nie pobędzie sam po rozstaniu z Izą (Adriana Kalska). Mężczyzną zajmie się Kama (Michalina Sosna), ale nie tylko... Okazuje się, że serialowy Marcin zostanie wręcz otoczony wianuszkiem kobiet. Dotąd był wierny Izie i rodzinie, ale skoro ona zdradziła go z Radkiem (Philippe Tłokiński), on musi postawić na nowe życie i nowe znajomości. 

Tymczasem Mikołaj Roznerski postanowił zaskoczyć wszystkich i pokazał zdjęcie ze swoich nastoletnich czasów. - Jakiś 2000/200- trzeci …prawie 20 lat temu …ach jak ten czas leci..wtedy jeszcze na podwórku bawiły się dzieci …i my w szerokich spodniach… wierszokleci (...) - podpisał zdjęcie aktor, a fani od razu wychwycili, że zmienił się nie do poznania! 

Metamorfoza Mikołaja Roznerskiego. Już tak nie wygląda!

Obecnie Mikołaj Roznerski ma 39 lat i trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjnie. Aktor dba o siebie i swoją kondycję, jest aktywny fizycznie i promuje zdrowy styl życia. Kilkanaście lat temu Mikołaj Roznerski stawiał na bujną czuprynę, o wiele dłuższe włosy niż teraz i raczej luźny, sportowy styl. Sam aktor przyznał, że wiele się zmieniło od tamtej pory, chociaż z opisu można wyczuć pewną nutkę rozrzewnienia. 

- To naprawdę Ty ? Jaka bujna fryzura ☺️, pozdrawiam 😉 - brzmi jeden z komentarzy pod zdjęciem aktora, który bardzo zmienił się na przestrzeni lat. Faktycznie, trudno go poznać! 

Wielka tajemnica gwiazd M jak miłość. Katarzyna Cichopek wygadała się jak każą im udawać na planie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze