M jak miłość

Gwiazda serialu BrzydUla dołącza do obsady M jak miłość. Łukasz Garlicki podkręca emocje, kim będzie dla braci Zduńskich! - ZDJĘCIA

2023-07-05 13:41

Łukasz Garlicki był gwiazdą "BrzydUli", a teraz aktor zagra w największym hicie TVP2! Chodzi oczywiście o rolę w "M jak miłość", gdzie już po wakacjach 2023, pojawi się nowa postać. Zdradzamy, że Łukasz Garlicki zawita do bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) i będzie miał wiele wspólnego z Piotrkiem (Marcin Mroczek) i Pawłem (Rafał Mroczek). Kolejny sezon "M jak miłość" przyniesie Zduńskich szokujący zwrot akcji, a Łukasz Garlicki zostanie w obsadzie na dłużej... Sprawdź, co wiemy na temat udziału gwiazdy "BrzydUli" w hicie TVP2.

Gwiazda "BrzydUli" w obsadzie "M jak miłość"

Łukasz Garlicki był gwiazdą "BrzydUli", gdzie wcielał się w rolę Sebastiana Olszańskiego, najlepszego przyjaciela Marka (Filip Bobek), a w drugiej części także Uli (Julia Kamińska). Aktor wziął udział zarówno w pierwszej części serialu, emitowanej ponad 10 lat temu, jak i w kontynuacji, która zakończyła się w maju 2022 r. Widzowie "BrzydUli" stali się świadkami wielkiej przemiany Seby, który w pierwszej części hitu TVNu pokazał się jako cwaniak i babiarz, a po latach okazał się dobrym i wiernym przyjacielem, przychylnym Uli Dobrzańskiej.

Rola Sebastiana przyniosła Łukaszowi Garlickiemu wielką rozpoznawalność, chociaż artysta od lat angażuje się również w inne produkcje telewizyjne, zagrał w wielu filmach oraz wystąpił na deskach teatru. Teraz sprawdzi się w kolejnym zawodowym wyzwaniu, jakim będzie rola w "M jak miłość". Wiadomo już, że postać grana przez Łukasza Garlickiego pojawi się w kolejnych odcinkach po wakacjach. Właśnie wtedy nowy bohater spotka się z Piotrkiem i Pawłem w bistro Kingi, a zdjęcia z przełomowej wizyty można zobaczyć w naszej galerii poniżej. 

W kogo wcieli się Łukasz Garlicki w "M jak miłość"?

Marcin Mroczek podzielił się z widzami szokującą informacją. "Trzeci brat wpadł w odwiedziny! #nowy wątek" - dokładnie tak Mroczek podpisał zdjęcie, na którym pozuje z bratem i Łukaszem Garlickim. Nie sposób nie zauważyć, że nowy bohater został ucharakteryzowany tak, by przypominał bliźniaków Zduńskich. Czy to możliwe aby naprawdę okazał się ich rodziną? Łukasz Garlicki póki co nie zdradził szczegółów swojego udziału w "M jak miłość", ale pewnym jest, że nieźle namiesza w wątku Piotrka, Pawła i Kingi. Można też wywnioskować, że pozostanie w serialu na dłużej, a jego rola się rozwinie. 

M jak miłość. Kinga i Piotrek po tragedii, która na nich spadnie, wyjadą do Grabiny! Będzie wielka impreza u Mostowiaków
Najnowsze