BrzydUla 2, odcinek 201: Sebastian zajmie miejsce Marka. Ula i Dobrzański wejdą w nowe związki?

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 201: Sebastian zajmie miejsce Marka. Ula i Dobrzański wejdą w nowe związki?

BrzydUla 2, odcinek 201: Sebastian zajmie miejsce Marka. Ula i Dobrzański wejdą w nowe związki?

2021-11-12 15:29

W 201 odcinku "BrzydUla 2" będzie miała miejsce dziwna zamiana partnerów między Ulą (Julia Kamińska), Markiem (Filip Bobek), Sebastianem (Łukasz Garlicki) i Natalią (Agata Turkot). Zbliżający się rozwód Dobrzańskich będzie bardzo odpowiadał singielce, a Ula i Olszański poczują, że mają więcej wspólnego, niż kiedykolwiek. Seba stanie się stałym bywalcem w domu Dobrzańskich, zyska ogromną sympatię Julki (Marysia Włodkowska) i Kuby (Jakub Rutkowski), a nawet wskoczy w ciuchy Dobrzańskiego! Nawet nie będzie udawał, że nie podkradł miejsca w rodzinie.

"BrzydUla" 2 odcinek 200 - środa, 17.11.2021, o godz. 20 w TVN7

W 201 odcinku "BrzydUla 2" Seba na dobre zagości się w domu Dobrzańskich. Dosłownie wejdzie w rolę Marka, którego oczywiście nie będzie. Po bójce, która wydarzy się między dwójką panów o Natalię, nic nie będzie takie samo. Ula w 201 odcinku BrzydUla 2" nie będzie zachwycona, że podczas gdy ona zajmuje się opieką nad dziećmi i gości Sebastiana, mąż prawdopodobnie spędza czas z singielką. 

- Świetnie się bawiłem, jakoś nie mogę być sam jak coś złego się dzieje... A tu jest tak rodzinnie. Wspaniała rodzina, znaczy była... Znaczy byłaby, gdyby Marek wszystkiego nie spieprzył. (...) Tak że naprawdę, masz super! Znaczy miałabyś... Znaczy masz, tylko bez Marka - zacznie dukać Seba w 201 odcinku "BrzydUla 2". - Dzięki za przypomnienie - żachnie się Ula w nastroju bynajmniej nie do rozmowy. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1614: Przykre pożegnanie Lenki. Chora córka Kingi i Piotrka opuści rodzinę Zduńskich. Wyjedzie na zawsze? - ZDJĘCIA

-- Sorry, po prostu jak można zostawić taką rodzinę? Wkurza mnie to! - powie w 201 odcinku "BrzydUla 2" zdenerwowany Seba, stojąc w kuchni Dobrzańskiego z jego żoną. Co w tym czasie będzie robił sam zainteresowany? Ula nie będzie miała pojęcia. Domyśli się jednak, że Marek spędza czas z Natalią i w ogóle o niej nie pamięta. Seba tymczasem zrobiłby wszystko, by zająć jego miejsce. Sam przyzna, że pokochał Julkę i Kubę, a dzieciaki też świetnie się bawią z wujkiem. Tylko Ula nie będzie zachwycona spędem w jej mieszkaniu, bo nawet nie dadzą jej czasu do posmucenia się. 

Przeczytaj: Michalina z Barwy szczęścia zerwie z Witkiem i zniknie? Anna Pentz pojawi się w konkurencyjnej stacji w zupełnie nowej roli - ZDJĘCIA

Dobrzański w 201 odcinku "BrzydUla 2" nie zobaczy jak Seba zajmuje jego miejsce. W ogóle nie pojawi się w mieszkaniu, gdzie Olszański zostanie na noc. Czym bliżej rozwodu w "BrzydUla 2", tym bardziej Dobrzański oddali się od żony. Jego myśli zajmie Natalia, która nigdy nie była zainteresowana Sebą, który z kolei się w niej zauroczył. Dojdzie do dziwnej zamiany partnerów, która dla Uli na pewno nie będzie korzystna. Sebastian zresztą też zacznie mieć kryzys tożsamości. 

BrzydUla 2, odcinek 178-181, ZWIASTUN: Ta kontrola zniszczy życie Dobrzańskich? Porażające zmiany w firmie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze