M jak miłość

Gwiazda M jak miłość jednym zdjęciem z wakacji rozgrzała wszystkich! Zmysłowa Alicja Ostolska odsłoniła kuszące kształty - ZDJĘCIA

2023-06-20 20:21

Alicja Ostolska do obsady "M jak miłość" dołączyła cztery lata temu, ale ostatnio ekranowa Ala Wrońska zeszła trochę na dalszy plan. Mimo, że piękna, zmysłowa 21-letnia aktorka nie odeszła na stałe z serialu, to wątek Ali został mocno ograniczony. Z dużą stratą dla fabuły "M jak miłość", bo piękna, szalona i temperamentna Ala, siostrzenica księdza proboszcza z Grabiny, wprowadzała spore ożywienie! Ostatnio furorę zrobiły zdjęcia Alicji Ostolskiej z ukochanym piłkarzem, Jakubem Kwiatkowskim ze ślubu. Teraz gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się ujęciami z wakacji, które wywołały jeszcze większe poruszenie. Zobacz te ZDJĘCIA w naszej GALERII.

Burzliwe losy Ali z "M jak miłość", którą gra Alicja Ostolska!

Alicja Ostolska rolą Ali w "M jak miłość" podbiła serca widzów i w krótkim czasie udowodniła, że wygrany casting do serialu może być przepustką do wielkiej kariery. Co prawda od początku stycznia Ala nie pojawiała się na ekranie, w dziwnych okolicznościach kelnerka z bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) zniknęła i nikt nie wie gdzie jest, co się z nią stało. To jednak wcale nie oznacza, że Ostolska nie zagra jeszcze bohaterki, która od początku wzbudzała sporo emocji!

Kiedy w 2019 roku w "M jak miłość" pojawiła się Ala Wrońska, siostrzenica księdza z Grabiny, podrzucona na plebanię proboszczowi, okazało się, że własna matka nie chce jej znać. Wątek Ali był nierozerwalnie połączony z makabrycznym zdarzeniami, które dotknęły także rodzinę Mostowiaków. W strasznych okolicznościach zginął starszy brat Ali, miejscowy policjant Robert Wroński (Filip Gurłacz). Próbował on ratować córkę Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) z rąk pedofila, Dariusza Stadnickiego (Henryk Niebudek), ojca Rafała (Jakub Kucner), kolegi Roberta z posterunku.

Wówczas w "M jak miłość" Ala nie wiedziała, że Rafał jest synem mordercy jej brata! Zakochała się w starszym policjancie nieodwzajemnioną miłością! Z kolei Rafał czuł się w obowiązku chronić Alę, ze względu na pamięć zabitego Roberta, kiedy zbuntowana siostrzenica księdza zaczęła sprawiać problemy. Gdy prawda wyszła na jaw, Ala przy grobie brata, oskarżyła Rafała, że chciał dzięki niej zaspokoić sumienie, zagłuszyć poczucie winy, że jego ojciec zabił Roberta.

Przez krótką chwilę w "M jak miłość" wydawało się, że Ala i Rafał będą razem, ale ich znajomość skończyła się na dwóch niewinnych pocałunkach. Policjant złamał Ali serce i długo nie mogła przeboleć odtrącenia. Nadzieja na nową miłość odżyła w Ali gdy pół roku temu do Grabiny wrócił Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała), już po rozwodzie z Lilką (Monika Mielnicka).

Powrót Mateusza do "M jak miłość" w grudniu zeszłego roku zwiastował romans Mostowiaka z Alą, ale tylko przez krótką chwilę. Przyjaciółka byłej żony Mateusza liczyła na coś więcej, ale niestety on nie był gotowy na kolejny związek. Ala chciała uwieść Mateusza, lecz poniosła bolesną porażkę. Od tego czasu życie miłosne Ali, kelnerki z bistro, zastygło w martwym punkcie.

Alicja Ostolska przestała pojawiać się w "M jak miłość", ale jej kariera nabrała tempa, bo mogła się skupić na innych projektach zawodowych. Sesjach reklamowych, własną kolekcją sukien ślubnych i rozwijaniem pasji modowej jako influencerka na Instagramie.

Gorące wakacje znanej z "M jak miłość" Alicji Ostolskiej

Ostatnio o znanej z "M jak miłość" Alicji Ostolskiej zrobiło się głośno za sprawą zdjęć ze ślubu i wesela, którymi aktorka pochwaliła się na Instagramie. Na romantycznych ujęciach towarzyszył jej ukochany, piłkarz Górnika Łęczna Jakub Kwiatkowski, z którym Ostolska jest od sześciu lat. Tuż po ślubie piękna gwiazda "M jak miłość" wyjechała na bajeczne wakacje do Chorwacji, gdzie zachwyciła wszystkich ujęciami w kostiumie kąpielowym, na których odsłoniła kuszące kształty.

Na efekty nie trzeba było długo czekać! Fani ślicznej aktorki z "M jak miłość" w komentarzach rozpływają się w zachwytach nad jej urodą i figurą.

M jak miłość. Zmiany u Zduńskich po żałobie! To ona zamiast Krysi Filarskiej zajmie się dziećmi Kingi i Piotrka
M jak miłość. Ala przy grobie Roberta oskarży Rafała, że chciał zaspokoić sumienie! Makabryczny wypadek
Najnowsze