M jak miłość, odcinek 1531: Ala przy grobie brata Roberta oskarży Rafała, że chciał dzięki niej zaspokoić sumienie - ZWIASTUN

2020-10-06 18:52 Ag
M jak miłość, odcinek 1531: Ala przy grobie brata Roberta oskarży Rafała, że chciał dzięki niej zaspokoić sumienie - ZWIASTUN
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1531: Ala przy grobie brata Roberta oskarży Rafała, że chciał dzięki niej zaspokoić sumienie - ZWIASTUN

W 1531 odcinku "M jak miłość" Ala (Alicja Ostolska) wciąż będzie przeżywała śmierć swojego brata Roberta (Filip Gurłacz) i nie poradzi sobie z prawdą o brutalnym morderstwie, którego sprawcą był ojciec Rafała (Jakub Kucner). Zrozpaczona siostrzenica księdza (Maciej Damięcki) tuż przed końcem matur znów się zbuntuje. Do tego stopnia, że w 1531 odcinku "M jak miłość" na cmentarzu przy grobie Roberta rzuci się na Rafała, a później upije się w pubie, ukradnie auto proboszcza i spowoduje tragiczny w skutkach wypadek. Czy Ala z "M jak miłość" zginie? Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1531 - wtorek, 6.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

O tym jak w "M jak miłość" zginął Robert Wroński jego siostra Ala dowie się przypadkiem, od zazdrosnego kolegi Mikołaja (Jan Przanowski), który nie będzie mógł znieść, że nastolatka zakochała się w policjancie. Dokładnie w 1528 odcinku "M jak miłość" Ala usłyszy z jego ust, że to ojciec Rafała zabił Roberta. I dlatego młody Stadnicki ma do niej taką słabość.

Ból Ali będzie tak silny, że wpadnie w histerię i urządzi scenę w komisariacie. Wykrzyczy Rafałowi prosto w twarz, że ją oszukał i krył zabójcę.- Nienawidzę cię! Nie będę się zadawać z synem mordercy mojego brata! Później w 1528 odcinku "M jak miłość" będzie chciała wyjechać z Grabiny, gdzie wszyscy, nawet wujek ksiądz ją okłamywali. Dopiero Lilka (Monika Mielnicka) zatrzyma przyjaciółkę i przekona, żeby podeszła do matury.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1531: Natalka tylko Barbarze przyzna się do zdrady! Zostawi nawet córkę Hanię

Jednak kilka dni później, w 1531 odcinku "M jak miłość" Ala przejdzie kolejne załamanie psychiczne. Będzie właśnie w trakcie matury, a właściwie już na finiszu egzaminów, kiedy zda sobie sprawę, że gdyby nie Rafał i jego ojciec jej brat Robert dalej by żył! Zraniona faktem, że Stadnicki tak podle ją okłamał i tym, że pokochała syna mordercy znów się zbuntuje.

W 1531 odcinku "M jak miłość" załamana Ala zamknie się w pokoju i oznajmi, że nie będzie zdawała dalej matury. Jej wujek ksiądz wpadnie w panikę, lecz w ostatniej chwili sytuację uratuje Lilka. Dzięki niej nastolatka nie rezygnuje z dalszych egzaminów, ale wciąż będzie bardzo cierpiała.

Sprawdź też: M jak miłość. Opiekunka Józefa oszuka nawet księdza i Kisielową! Okradnie Modrego ze wszystkiego? - WIDEO

Po wyjściu ze szkoły Ala w 1531 odcinku "M jak miłość" pierwszy raz od dawna odwiedzi grób brata. Gdy spotka tam Rafała nie zdoła się powstrzymać i w gniewie zarzuci mu, że nie chce go znać. - Chciałeś moim kosztem zaspokoić swoje sumienie! - rzuci ze łzami w oczach i odejdzie. Zraniona Ala pocieszenia poszuka w pubie przy alkoholu i w ramionach Mikołaja. Po sprzeczce chłopakiem pijana ucieknie z plebanii. Ukradnie auto wujka, a wszyscy będą jej szukać. Świadomi tego, że może zrobić jakieś głupstwo. I faktycznie w 1531 odcinku "M jak miłość" Ala spowoduje groźny wypadek.

- Od miłości do nienawiści tylko jeden krok... Ala chciałaby zniknąć. Czuje wielką pustkę i nie wie co będzie dalej - powiedziała o swojej bohaterce Alicja Ostolska w "Kulisach serialu M jak miłość".

W miejscu wypadku Ali w 1531 odcinku "M jak miłość" pojawią się policjanci z Lipnicy - Sonia (Barbara Wypych) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński). To oni uratują rannej nastolatce życie.

M jak miłość odc. 1526. Ala (Alicja Ostolska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1526. Ala (Alicja Ostolska)
M jak miłość odc. 1526. Ewka (Jowita Chwałek), Ala (Alicja Ostolska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1526. Ewka (Jowita Chwałek), Ala (Alicja Ostolska)
M jak miłość, odc. 1531: Ala (Alicja Ostolska),, Sonia (Barbara Wypych), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
	M jak miłość odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość, odc. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość. Okrutne kulisy śmierci. Gurłacz ujawnia dlaczego musiał odejść!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Okrutne kulisy śmierci. Gurłacz ujawnia dlaczego musiał odejść!
Najnowsze