M jak miłość. Opiekunka Józefa oszuka nawet księdza i Kisielową! Okradnie Modrego ze wszystkiego? - WIDEO

2020-09-21 15:29 jkk
M jak miłość. Opiekunka Józefa oszuka nawet księdza i Kisielową! Okradnie Modrego ze wszystkiego?  - WIDEO
Autor: tvp/vod M jak miłość. Opiekunka Józefa oszuka nawet księdza i Kisielową! Okradnie Modrego ze wszystkiego? - WIDEO

Ola (Magdalena Rembacz) w "M jak miłość" to przebiegła oszustka i morderczyni! Ale jest w tym tak świetna, że oszuka nawet podejrzliwą Kisielową (Małgorzata Rożniatowska) i zawsze dobrotliwego księdza proboszcza (Maciej Damięcki)! Manipulantka nie zna żadnych granic - będzie kłamać, zmyślać, rozsiewać plotki, udawać, składać obietnice bez pokrycia, a wszystko z pięknym uśmiechem i spojrzeniem prosto w oczy! Czy opiekunka Józefa Modrego (Stefan Friedmann) dopnie swego i okradnie go do ostatniego grosza? Zobacz koniecznie WIDEO!

M jak miłość. Mordercza Ola oszuka wszystkich! Piękny uśmiech i spojrzenie prosto w oczy - to wystarczy nawet Kisielowej!

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" wojna o zdrowie i życie Józefa Modrego wejdzie w kulminacyjną fazę. Psychopatyczna opiekunka Modrego walczy głownie o pieniądze i nie przebiera w środkach... Kto wygra wojnę o przyjaciela głowy rodu Mostowiaków? 

Barbara będzie miała coraz większy kłopot w "M jak miłość" z wiarygodnością swoich podejrzeń wobec Oli. Nawet Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zacznie podejrzewać, że jej z mamą coś jest nie tak i szuka problemu tam gdzie go nie ma. Barbara zwróci się więc o radę do księdza i o pomoc do Kisielowej. Czy uzyska wsparcie? 

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Na tym polega jej oszustwo, że ona się wszystkim podoba! Jest tak autentyczna i prawdziwa, że ja nawet prywatnie wierzę w to, że ona mnie chce wyleczyć - mówi Stefan Friedmann w "Kulisach M jak miłość" o swojej serialowej opiekunce-psychopatce. Dlatego też Ola oszuka nawet sprzymierzeńców Barbary

- Basia ma intuicję, martwi się o Modrego, bo jest jego przyjaciółką, jesteśmy bardzo w pewnym wieku zaprzyjaźnieni, spędzamy ze sobą czas - tłumaczy w "Kulisach M jak miłość" Rożniatowska, grająca Kisielową. - Dlatego jak tylko Zosia usłyszy, jaka jest sprawa, o razu się podejmuje, że pójdzie i zwęszy co się tam u tego Modrego dzieje

- Czy chociaż trochę panią uspokoiłam? - zapyta słodko i z troską Ola w "M jak miłość" podczas wizyty Kisielowej w domu Modrego. 

- Cóż, przyznam, że nie wszystko rozumiem... - odpowie ostrożnie Kisielowa w "M jak miłość", ale jednak wyjdzie z domu Modrego przekonana, że tam nic strasznego się nie dzieje! 

Z kolei ksiądz proboszcz naiwnie uzna w rozmowie z Barbarą, że jej przyjaciel dał się ponieść gorącemu uczuciu do ślicznej, młodej opiekunki.  - A może jest po prostu zakochany?

- Co, Józek Modry? - zdziwi się mocno Barbara. 

- Miłość przychodzi w różnym wieku... - doda filozoficznie ksiądz w "M jak miłość". 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1531: Awantura Lilki i Mateusza o wyprowadzkę z Grabiny! To się skończy rozwodem?

Jak zakończy się wojna w "M jak miłość" osamotnionej Barbary ze świetnie wyszkoloną psychopatyczną morderczynią? Dojdzie do wielkiej tragedii! Czy Barbara zginie w wyniku działań morderczyni Modrego?

Najnowsze