M jak miłość, odcinek 1531: Barbara obiektem wstrętnych plotek w Grabinie! Zobaczy seks opiekunki Józefa i wezmą ją na języki

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1531: Barbara obiektem wstrętnych plotek w Grabinie! Zobaczy seks opiekunki Józefa i wezmą ją na języki

M jak miłość, odcinek 1531: Barbara obiektem wstrętnych plotek! Zobaczy seks opiekunki Józefa i wezmą ją na języki

2020-09-20 19:09

W 1531 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) cały czas będzie miała przeczucie, że z Józefem Modrym ((Stefan Friedmann) dzieje się coś złego, a jego opiekunka Ola (Magdalena Rembacz) to oszusta,. która dręczy samotnego staruszka. Dociekliwość Barbary sprawi, że w 1531 odcinku "M jak miłość" stanie się przez to obiektem paskudnych plotek w Grabinie. Nie dość, że zaczai się pod domem Modrego, to jeszcze zobaczy jak Ola uprawia seks z tajemniczym mężczyzną. Do akcji wkroczy także Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), która ostrzeże Basię przed mieszkańcami wsi. Zobaczcie sceny z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1531 - wtorek, 6.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

Czy w "M jak miłość" Barbara zdoła uratować Józefa Modrego przed Olą, bezwzględną oszustką, która jest gotowa nawet zabić seniora, żeby dobrać się do jego majątku? Nieobliczalna opiekunka wciąż będzie w stałym kontakcie ze swoim wspólnikiem. Razem z przekupionym notariuszem opracują plan jak zagarnąć dom i pieniądze Modrego! A nie będzie to łatwe, bo wkrótce w "M jak miłość" wyda się, że w Józef w testamencie zapisał wszystko Barbarze i miejscowej parafii w Lipnicy!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1531: Natalka tylko Barbarze przyzna się do zdrady! Zostawi nawet córkę Hanię

Mimo to Ola nie odpuści, zdolna do wszystkiego, żeby osiągnąć swój cel! Jak daleko się posunie? W 1531 odcinku "M jak miłość" zacznie rozpuszczać wstrętne plotki o Barbarze, że śledzi ją, szpieguje przez okna domu Modrego. Doniesie nawet Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że jej matka zachowuje się bardzo dziwnie. A wszystko po to, żeby zrobić z Mostowiakowej wariatkę.

Czujność zachowa tylko Kisielowa, która w 1531 odcinku "M jak miłość" odwiedzi przyjaciółkę, żeby ją ostrzec, że cała Grabina jest przeciwko niej. - Ludzie wzięli cię na języki! - wyjaśni Kisielowa.  - Te głupie plotki to rozpuszcza ta jego opiekunka!

Barbara w 1531 odcinku "M jak miłość" zwróci Kisielowej uwagę na fakt, że odkąd u Modrego pojawiła się opiekunka, staruszek źle wygląda, a jego zachowanie wskazuje na to, że jest jakiś otępiały. Kisielowa jako sołtys postanowi przeprowadzić prywatne śledztwo. I zjawi się u Modrego, żeby przyjrzeć się bliżej opiekunce.

- Basia ma intuicję. Martwi się o Modrego dlatego, że po pierwsze jest jego przyjaciółką i coś jej nie gra. Dlatego Zosia jak słyszy jaka jest sprawa, to od razu się podejmuje, że pójdzie i wywęszy co tam się dzieje u Józefa - zdradziła Różniatowska w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

Ola w 1531 odcinku "M jak miłość" przy Kisielowej zadba o to, by idealnie odegrać swoją rolę - będzie fałszywie okazywać Józefowi wiele uczucia. - Cóż, przyznam, że nie wszystko rozumiem... - oceni dociekliwa Zofia. Tymczasem dla Barbary stanie się jasne, że Ola coś knuje! Bo na własne oczy zobaczy opiekunkę uprawiającą seks z jakimś mężczyzną, którego sprowadzi do domu Modrego. Nie zdoła jednak udowodnić, że Ola to oszustka, złodziejka, która chce się pozbyć Józefa, żeby przejąć jego cały majątek!

Nie przegap: M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

	M jak miłość odc. 1526. Józef Modry (Stefan Friedmann), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1526. Józef Modry (Stefan Friedmann), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość. Józef Modry (Stefan Friedmann), opiekunka Ola (Magdalena Rembacz), Kisielowa (Małgorzata Różniatowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Józef Modry (Stefan Friedmann), opiekunka Ola (Magdalena Rembacz), Kisielowa (Małgorzata Różniatowska)
M jak miłość odc. 1531. Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1531. Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Barbara (Teresa Lipowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze