M jak miłość, odcinek 1531: Awantura Lilki i Mateusza o wyprowadzkę z Grabiny! To się skończy rozwodem?

2020-09-21 12:26 jkk
M jak miłość, odcinek 1531: Awantura Lilki i Mateusza o wyprowadzkę z Grabiny! To się skończy rozwodem?
Autor: Instagram M jak miłość, odcinek 1531: Awantura Lilki i Mateusza o wyprowadzkę z Grabiny! To się skończy rozwodem?

W 1531 odcinku "M jak miłość" zobaczymy jak Lilka (Monika Mielnicka) i Mateusz (Krystian Domagała) awanturują się o wyprowadzkę z Grabiny! To wcale nie będzie tak, że młodzi zgodnie podejmą decyzję o wspólnym wyjeździe do Warszawy i radośnie ją wszystkim oznajmią. O, nie - to będzie prawdziwa wojna między młodymi Mostowiakami! Wiadomo, że Lilka postawi na swoim, ale to wszystko może skończyć się rozwodem już w 1531 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1531 - wtorek, 6.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1531 odcinku "M jak miłość" Mateusz zbuntuje się i oznajmi, że nigdzie z Grabiny nie wyjedzie. To będzie pomysł Lilki - ona chce studiować psychologię w Warszawie - a on będzie trwał przy obowiązkach, które wziął na siebie wraz z rodziną. 

Lilka nijak nie będzie mogła pojąc w 1531 odcinku "M jak miłość", że oprócz jej traum na świecie są jeszcze inne problemy. Choćby jej mamy, którą wciąż nachodzi były małżonek (January Brunov)  brutal i strasznym szantażem wyciąga pieniądze! Lilka będzie chciała po prostu od tego wszystkiego uciec - a Mateusz zmierzyć się z tym. I o to wybuchnie wielka awantura!    

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1528: Barbara po śmierci Józefa odziedziczy jego majątek! Znajdzie dowód, że opiekunka dręczy Modrego? - WIDEO

M jak miłość. Kinga urządzi piekło Lilce! Pokaże co potrafi jako szefowa. Pójdzie o lenistwo żony Mateusza

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mateusz już w 1528 odcinku "M jak miłość" zadeklaruje, że zrezygnuje z wszelkich marzeń i zostanie u boku mamy Lilki, chronić rodzinę przed Banachem. Lilce nie spodoba się ten pomysł, bo jej zdaniem, miejsce męża jest u boku żony. 

Awantury u młodych Mostowiaków na ten temat będą trwały do 1531 odcinka "M jak miłość". Lilka - jak zawsze - postawi na swoim i prawie zmusi Mateusza do wyjazdu z nią. Ale silny kościec moralny wnuka Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) nie jest do złamania... Czy to skończy się szybkim rozwodem?

Najnowsze