M jak miłość

Grał Stefana w M jak miłość i zniknął! Taki los spotkał Steffena Möllera - ZDJĘCIA

2023-07-18 15:25

Steffen Möller skradł serca fanów "M jak miłość". Przyjaciel Marka (Kacper Kuszewski) i drugi mąż Małgosi (Joanna Koroniewska) szybko stał się ulubieńcem widzów, ale niestety jego małżeństwo z Mostowiakową nie potrwało długo. Po rozwodzie Stefan desperacko szukał miłości i znalazł ją, gdyż gorące uczucie połączyło go z barmanką Elką (Monika Obara). Po ślubie małżonkowie wyjechali do Niemiec, a Möller na dobre zniknął nie tylko z "M jak miłość", ale później również i z Polski! Co się z nim stało i czym zajmuje się obecnie? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Steffen Möller rozkochał w sobie widzów "M jak miłość"! Co stało się z nim po odejściu z serialu i czym obecnie się zajmuje?

Steffen Möller dołączył do "M jak miłość" w 2002 roku, gdzie przez 7 kolejnych lat wcielał się w postać podobnie brzmiącego Stefana Mullera. Niemiec, który dzierżawił działkę sąsiadującą z gospodarstwem Mostowiaków, szybko zaprzyjaźnił się z Markiem, a nawet otworzył z nim wspólny pub. Syn Simony (Agnieszka Fikau-Perepeczko) nie miał farta do kobiet. Möller zakochał się w Małgosi, z którą wziął ślub, ale niestety wtedy wszystko przestało się układać. Małżonkowie zdecydowali się na rozwód, ale Steffen długo nie mógł się z tym pogodzić i desperacko zaczął szukać miłości. Möller ponownie odnalazł swoje szczęście u boku barmanki Elki i znów stanął na ślubnym kobiercu, a tuż po uroczystości wyjechał z żoną do Niemiec. I tak z jego wyjazdem zniknął również sam aktor i to nie tylko z "M jak miłość", ale również i Polski, a wkrótce i show biznesu.

Po odejściu z "M jak miłość" Steffen Möller zajął się kabaretem i stand upem, a następnie wrócił do Niemiec. Jego matka poważnie zachorowała i potrzebowała stałej opieki, dlatego aktor postanowił się nią zająć. Tyle tylko, że wszystko pokrzyżowała pandemia koronawirusa, która spowodowała poważne problemy finansowe, gdyż Niemiec nie miał, gdzie występować. To doprowadziło do tego, że rozważał nawet sprzedaż swojego mieszkania w Warszawie, które miało być jego furtką powrotu nie tylko do Polski, ale i "M jak miłość", ale ostatecznie do tego nie doszło. Niemiec utrzymał nieruchomość, ale do gry w uwielbianym serialu TVP2, która przyniosła mu w naszym kraju olbrzymią popularność, już nie wrócił.

Mimo tego, Möller został w Niemczech, gdzie obecnie rozwija swoją karierę w stan-upie, zatytułowanym "Polska terapia par" i póki co nic nie zapowiada, aby gwiazdor "M jak miłość" miał wrócić do Polski. Oczywiście, aktor z wielkim sentymentem wspomina pobyt w naszym kraju, który pozwolił mu zupełnie inaczej spojrzeć na własną ojczyznę, ale finalnie to w niej postanowił zostać. Poza tym, Möller spełnia się w pisaniu książek, których na swoim koncie ma aż 6, gdzie porusza także polskie wątki : Expedition to the Poles; Moja klasyczna paranoja; Viva Warszawa – książka dla turystów, słoików i gastarbeiterów; Berlin-Warszawa-Express; Pociąg do Polski; Viva Polonia i Weronika! Twój mąż tu jest! – Gdy Niemcy i Polacy się kochają.

- Doświadczenie Polski niesamowicie mnie wzbogaciło. Inaczej dzisiaj patrzę na Niemcy, na siebie samego. Troszkę ubolewam, że obecnie wszystko tak zdominowały tematy polityczne. Moje zainteresowania są na niższym szczeblu. Takim interkulturowym. Sprawy międzykulturowe to jakby fundament. One istnieją zawsze, niezależnie od polityki - mówił gwiazdor "M jak miłość" w wywiadzie dla portalu dw.com.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze