M jak miłość

Grał Leszka w M jak miłość, a teraz jest nie do poznania! Sławomir Uniatowski robi wielką karierę - ZDJĘCIA

2023-06-12 11:12

Leszek z "M jak miłość" nie występuje w serialu od 2021 r., ale Sławomir Uniatowski prężnie rozwija swoją karierę i chociaż odszedł z obsady hitu TVP2, nie narzeka na brak zajęć. Wręcz przeciwnie, artysta zajął się rozwojem w kierunku muzyki i osiąga sukcesy. Historia Leszka z "M jak miłość" zakończyła się tuż po zaręczynach z Joasią Chodakowską (Barbara Kurdej-Szatan), a potem ślad po nich zaginął. Co słychać u odmienionego aktora? Sławomir Uniatowski przeszedł dużą zmianę i to nie chodzi tylko o wygląd.

Sławomir Uniatowski był gwiazdą "M jak miłość", a teraz zajmuje się czyś zupełnie innym!

Leszek z "M jak miłość" bardzo długo starał się o względy Joasi, to on był jej wielką miłością, chociaż musiał walczyć o względy Chodakowskiej z Michałem (Paweł Deląg), który zaś nie chciał odpuścić uczucia do pięknej blondynki. Miłosny trójkąt Leszek, Joasia i Michał był śledzony przez rzeszę widzów, a panowie walczyli o serce Joasi. W końcu w 1619 odcinku "M jak miłość", który miał swoją emisję w grudniu 2021 r., Krajewski oświadczył się wybrance po raz trzeci! Tym razem Joasia przyjęła pierścionek i zaczęła snuć z narzeczonym plany na przyszłość. Po tym wydarzeniu oboje zniknęli z serialu i pewnym jest, że nie ma co liczyć na ich powrót w przyszłości. Barbara Kurdej-Szatan rozstała się z produkcją w atmosferze skandalu, a skoro serialowy Leszek pojawiał się na ekranie głównie w jej kontekście, bardzo wątpliwym byłby powrót do TVP2 samego Krajewskiego.

Kariera Sławomira Uniatowskiego nabrała tempa

Prywatnie Sławomir Uniatowski od dawna prężnie działa w kierunku rozwoju muzycznego. Piękny głos piosenkarza doczekał się uznania, bo artysta ogłosił niedawno nowy album i trasę koncertową. Utwory z płyty pt.: "Wielki Błękit" będzie można usłyszeć na żywo w wielu miastach w Polsce. Nie da się też ukryć, że Uniatowski zmienił nieco wizerunek odkąd występował w "M jak miłość". Na zdjęciu na swoim profilu na Instagramie pozuje bowiem w kolczyku w uchu, którego serialowy Leszek nigdy nie nosił. 

Artysta zdecydowanie ukierunkował się na muzykę, ostatnio można było zobaczyć jego występ podczas Festiwalu w Opolu 2023, gdzie wystąpił z kultową piosenką Krzysztofa Krawczyka "Za tobą pójdę jak na bal". Widać wyraźnie, że Uniatowski raczej nie ma zamiaru kontynuować gry w serialach, a woli skupiać się na tworzeniu utworów i występach na scenie. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze